Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    addikt

    Sziasztok. Gépfejlesztés közepette vagyok, és eljátszottam a gondolattal, hogy lecserélem a monitoromat is. Pontosabban a monitoraimat, mert 2 db 22" LG-t használok, nem teljesen egyformák, az egyik egy W2253TQ, a másik pedig egy TV+monitor kombó. Egyik sem mai csirke már, de baj nincs velük. Nagyon szeretem, élvezem ezt a formációt, a nagy asztalfelületet, hogy csak úgy áthúzom egyikről a másikra az ablakot, szóval mindent tudok egyszerre nézni. Egyik lehetőségként arra gondoltam, hogy a tuneres helyére teszem a fő monitort (W2253-at), és ahelyett meg vennék valami jóféle modern IPS/VA panelest olyan max 50-55k körül (akár használtan garisan aprón). A másik lehetőség, hogy mindkettőt "nyugdíjazom", és szerzek egy ilyen széles, 21:9-es monitort, mint pl. az LG 25UM65. Csak ebben az esetben, nem tudom, vajon milyen lenne az élmény, milyen lehet egy ilyet használni a mindennapokban, netezéshez, filmezéshez (bár ez nem fő szempont, mert TV-n filmezek, max. néha 1 sorozatrészt nézek gépen), játékhoz, nem láttam még élőben. Meg azért gondolom széltében kisebb is lenne, mint a 2 db 22"-os. Túl sokat nem játszom, szóval nem ez az elsődleges. Nem vagyok érzékeny arra, hogy 2 vagy 5 ms-os. Általános felhasználásra volna, net, némi játék, és munka is (3D tervezőprogram). Szimulátort szeretem, mondjuk az biztos király lehet 21:9-en. Szóval kíváncsi vagyok a véleményeitekre, ötleteitekre, konkrét típus ajánlatokra! Köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák