Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    Üdv!
    Mondjatok nekem egy olyan sony-ericssont (ha van), ami(n):
    - van 3,5-ös jack aljzat
    - min. 240*320 a kijelző felbontása
    - relative sokáig bírja az akkuja
    - vékony/könnyű
    - lehetőleg olcsó (vagy legalább reális áron van)
    - és természetesen -mindegy milyen- mem.kártyával bővíthető, vagy gyárilag nagy tárhely van benne

    kamera, gps, apollo programból visszamardt szenzorarzenál, stb abszolute nem érdekel :D

    szerk: ha sonyból nincs ilyen, amit erősen gyanítok, akkor jöhet más márka is, csak szóljon olyan jól mint a sony :U

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    Jól hangzik, de túl sok benne a marhaság, így túl drága szegény. Előfizuval 70k az nekem nagyon sok jelenleg :U

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz opr #27009 üzenetére

    Na akkor egy napi net-túrás után (még kajálás közben is!), konkrétan tele van a fa -khm- hasam. :DDD
    Úgyhogy ismét rápróbálok, hogy segítséget kérjek, ezúttal nemkicsit lazított peremfeltételekkel.
    Telót keresek a k800i leváltására. Az ideális jelölt:
    - ócsó!
    - rendelkezik 3,5-es jack aljzattal, és lehetőleg minél több zenei formátumot le tud játszani
    - vékony/könnyű
    - relative sokáig bírja az akksija

    szval röviden, tömören a lényeg: lehessen vele telefonálni, sms-t küldeni, rádiót/zenét hallgatni (jó minőségben) a saját(!) fejhallgatómmal átalakító nélkül.

    ami abszolute nem számít: kamera, web/wap-böngésző, gps, fényérzékelőszenzor, velemszembenéző-kamera, 3G, edge, hsdpa, hsupa, oprendszer, stb stb stb

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz Huma #27019 üzenetére

    Alakul ez, hátha a végén kiderül, hogy van még vagy 4-5 ilyen, amiben lehetőleg van vagy 2 ami nem nokia, esetleg még mobilaréna teszt is volt róla, hawaii van :DDD

    nyilván elsődlegesen utazás közben lesz használva, ott meg a forgalom zajától gyakorlatilag egy 128kbps mp3 = a bakelittel, a probléma akkor van amikor valami olyan helyen kell hallgatni, ahol tényleg csend van, akkor nagyon kényes vagyok rá :)
    Kössz a tippet, meglesem őt is.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz korpicschess #27022 üzenetére

    Köszi a segítséget, ezek szerint jól sejtettem, hogy ilyen teló jelenleg nemvan. Mind1 akkor marad a kicsit koros k800i-m amíg ki nem leheli a lelkét, vagy amíg ki nem jön valami, ami nekem maga a tökély :R

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz Huma #27028 üzenetére

    Igazából az tényleg egy nemrossz telefon, ár/érték aránya is nagyon jó, a hangzás valszeg rendben lenne, igazából minden passzol, csak valami eszméletlenül rusnya szegény. Olyan, mint nőnél a 15/3-as (15 feles után, 3 zacsival hátulról... -> 1 a csaj fejére, 1 a tiédre, ha az övéről leesne, és végszükség esetén egy hányós ).

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz korpicschess #27037 üzenetére

    Tudom, hogy sok embernek tetszik, de nekem nagyon nem jön be ahogy kinéz, és nálam ez nagyon fontos. Ha nem tetszik kívülről, egyszerűen nem tudom szeretni, és minden apró hibáját jobban meglátom.
    Dehát ez én vagyok, az ízlés meg a legszubjektívebb dolog ami létezik. Attól még tényleg egy jó teló, pláne ár/értékben, csak -szerintem- ronda :)

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    Üdv!
    Sajna a jó öreg k800-am kezd megdögleni, testületileg, úgyhogy kénytelen leszek 1-2 hónapon belül telefont venni. Azért most írok, mert nem akarom elkapkodni, pláne, hogy elég hosszútávra veszem. Szal a lényeg:
    - Árkategória:
    Hát ez egy jó kérdés, az biztos, hogy vagy független, vagy vodás előfizus lesz, szerintem max 50k-ig el lehet menni.
    - Használt vagy új:
    Új, használt szóba se jöhet, esetleg szürkeimportos nullperces használt, de inkább kiadok plusz 5k-t a normális garanciáért.
    - Hol vennéd meg?
    Voda, 2 éves előfizu (200plus), vagy függetlenül, újonnan.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    A lehető leghosszabb távra.
    - Mire használnád?
    Természetesen telefonálás (sokat beszélek eléggé)
    zenehallgatás
    fontos lenne, hogy rámenjen az iGO, ugyanis pár hónapon belül valszeg veszünk valami kocsit, és nem nagyon akarok GPS-re külön költeni.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?-
    Nem ártana, ha széles választék lenne jól megírt, stabil, használható programokból, és nem függenék egy adott gyártó szeszélyeitől.
    Milyen kialakítású telefont keresel?
    Pont lesz@rom
    Ami még fontos:
    gyors legyen, mint a villám (egyszerűen gyűlölöm ha egy telefon lassú, vagy hajlamos a lassulásra)
    stabil legyen, nagyon extrém über-multitaskos dolgoknál évente egyszer lefagy akkor nem lesz harag
    3,5mm-es jack csatlakozó, jófajta media player(valszeg nagy elvárás, de mp3, wma, flac, ogg sem árt ha megy)
    bluetooth
    multi-touch nem árt, de max. a képek nagyítgatásánál használom, egyébként nem kritikus
    kamera nem érdekel milyen, nem árt, ha jobbfajta, legyen azért, de 100% hidegen hagy
    akku lehetőleg akkor is bírjon minimum egy napot, ha szénné nyomkodom a telót
    wifi, normális, nem belassulós böngésző -> vagy mindkettő, vagy egyik se legyen
    kb. ennyi, de lehet hogy valamit kihagytam.

    ui1.: sry, nagyon hosszú lett
    ui2.: sry, hogy ide is beírtam, meg az okostelós topikba is, de nem biztos, hogy okostelót akarok, illetve az én fogalmaim szerint ma már a legalsó kategóriát kivéve nem nagyon van nem okostelefon :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz picur220 #29851 üzenetére

    Hmmmm, nokia-t nem szeretem annyira, sokszor elég fosul vannak összerakva a telefonjaik :(
    LG optimus, galaxy 3 elgondolkodtató, azoknak utánanézek szerintem. :R

    Más: szerinted/tek elképzelhető, hogy a moto xt720 mondjuk valami übernagy karácsonyi akcióban lemegy 50-60k körülre? Tudom, hogy egy kicsit durva lenne, de azért reménykedni még szabad :DDD
    Ha lemegy, akkor tuti azt veszem, ha a NAAAGY szellem még bent tartja a lelket a kis k800-amban addig.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz opr #29881 üzenetére

    sry, már nem tudtam szerkeszteni. lg optimus = gt540?

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz picur220 #29902 üzenetére

    Nincs az az isten, akkor inkább megveszem függetlenül 86ért, két hónappal később :DDD

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    Üdv megint.
    Ismét hozzátok fordulok :)

    Az új kritériumok:
    andriod
    Erős vas(vagy erősre tuningolható)
    andriod frissítés legyen (minimum 2.2)
    böngésző támogassa a flash-t, legyen nagyon gyors
    multi touch, galéria, kétujjas nagyítás stb, mindezt gyorsan, röccenés nélkül

    samsung anyaghasználat, kinézet miatt nálam sajna kiesett.
    motorola support miatt szintén. Eddig úgy volt, hogy beruházok egy xt720 milestona-ra, mivel hivatalos volt, hogy jön rá frissítés, erre beközölték, hogy bocsmégse, maradunk 2.1-en, ezekután moto-ban mint olyanban nem bízom.

    előző hsz-em nagyjából még érvényes, változás annyi, hogy:
    android legyen
    mehet kb. 80k-ig az ár :)

    előre is thanx :R

    ui.: sony ericsson x10 tetszetős, kérdés, hogy mivan a rossz hangminőséggel?

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz opr #30007 üzenetére

    Update: x10i is kiesett, mert fos a hangminőség :(

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz Vangelis #30010 üzenetére

    Na igen, én is kb. arra a konklúzióra jutottam, hogy ha más nem összespórolok rá még egy kis extra lét és veszek egy desire-t...

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    Üdv ismét, megint fogós kérdés, hátha van valakinek ötlete.
    A lényeg, androidra fejlesztünk jelenleg (pár haverral, garázsprojekt...), és ehhez kéne egy telefon. Tehát ami nem lényeg: meddig bírja az akku, milyen a kamera, stb.
    Ami lényeg: frissítések jöjjenek rá,
    nagy kijelző (mint mondjuk a desire hd),
    erős vas
    sose találjátok ki: Android :DDD
    itthon hivatalosan kapható (gari számít eléggé)
    stb.
    Illetve most jut eszembe, a kétmagos cuccok mikor jönnek ki kb?
    Előre is köszönöm, eddig csak a desire hd jutott eszünkbe, de hátha van olyan mobil is, amiről nem tudunk/nem jutott eszünkbe. :R

    szerk: formázás...

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz picur220 #30909 üzenetére

    Én is erre jutottam, csak gondoltam hátha van valami, amit figyelmen kívül hagytam vagy nem tudtam róla, de ezek szerint nem nagyon :)

    szerk: galaxy S-t kizártam, mert csak olyan teló jöhet szóba, amin gyári romot használunk, mivel a userek 90%-a nem fog lagfixekkel meg főzött romokkal telepakolt telefonokkal rohangálni, hiába tagadja ezt az összes sgs tulaj :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz B-Man072 #37536 üzenetére

    Flash, korlátlan bluetooth, egy usb kábellel bármilyen gépről oda-vissza adatmozgatás gond nélkül számít-e?
    Google maps turn-by-turn navigációt akarod használni?
    Buherálni szeretnéd-e a telefont a későbbiekben (pl, rom csere, launcherekkel szórakozás, úgy egyáltalán a felület testreszabása, stb)?

    Ha nem, akkor i4, ha igen, akkor vagy DHD, vagy esetleg használtan de újszerűen, még aktív garival egy sensation is kijön ennyiből, ami szerintem mindkettőnél jobb választás :)

    szerk.: illetve talán a legfontosabb dolog, van-e akkora kezed, hogy ne legyen kényelmetlen egy 4,3"-os tepsit kezelni?

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz Dicker #37542 üzenetére

    Ha tényleg új, a gari pedig nem sufnigari, akkor igen.
    Használtan reálisan 88-110 között mozognak állapot-és garifüggően.

    Vetélytársa a fentebb említett sensation, kb. ugyanez az árkategória, kb. ugyanolyan sebességgel, stb. A két készülék között abszolút az egyéni preferencia dönt.
    Általánosságban elmondható, hogy a sense job felület (szintén kinek mi, de általában az emberknek jobban tetszik), az s2 pedig erősebb vas.

    Mindkettő röccenésmentesen, gyorsan működik, szóval a kérdés itt, hogy szereted-e az amoled kijelzőt (fura színek, de nagyon fasza kontraszt), illetve hogy melyik jön be neked ezek közül:
    nagyon vékony, könnyű, kellemes tapintású műanyag (SII)
    vékony, nehezebb, szinte teljesen fém ház (Sensation)

    Szerintem nyomkodd meg mindkettőt ha van rá lehetőséged!

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz VateRicsi #37549 üzenetére

    Motorolát én nem mernék ajánlani az európai supportjuk miatt, lásd xt720 :U
    Bár lehet azóta rendberakták, én azóta a környékükre sem néztem, és nem is ajánlom senkinek a rizikófaktor miatt.
    Persze ettől függetlenül nagyon pöpec készülékeket gyárt, és mindig ott van a custom mod, kérdés akar-e ezzel szívni a kedves lyúzer.

    off:
    saját, házi, teljesen szubjektív kijelzőtesztünkön nálunk így alakult:
    iphone 4
    sensation
    desire
    dhd
    galaxy s2
    galaxy s
    wildfire
    sonyericsson x8
    többi fos

    felbontást nem néztünk, csak a színeket, úgy, hogy ugyan azt a képet max fényerőn megnyitottuk mindegyik készüléken, és egymás mellé pakoltuk őket.
    Bravia-s kijelzőt sajnos nem sikerült szerezni.

    Az amoled feketében és kontrasztban tényleg mindenkit vert, de a színek borzasztóak voltak rajta. Olyan hatása volt, mintha nem is egy fényképet, hanem egy kifestőt nézegettünk volna, aminek nagyon ügyesen ugyan, de zsírkrétával estek neki.

    Dehát kinek mi, amúgy meg tökmindegy, hszép képe legyen oszt kész, ha nincs közvetlenül mellette egy másik készülék, a büdös életben nem fog feltűnni egyiknek se egyetlen hibája sem :)

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz sdd2 #37552 üzenetére

    Jaja, ezért írtam, hogy töbi fos.
    Alatta x10 mini/pro volt még ami számít, azok alatt meg -jó sokkal alattuk- már az értékelhetetlen, ~20-25k ft-os tucatdroidok. pl. Voda 858smart vagy mi a frász a neve :)

    Persze, a felmérésben se a minta, se maga az eredmény se nem releváns, se nem objektív, se nem reprezentatív, hiszen az ember is meg a készülékek száma is kevés volt, és a pontozás se volt teljesen egzakt.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz Hannuska88 #38235 üzenetére

    Helló!

    Kezdjük a rossz hírrel:
    - fényképezőgép helyett is szeretném használni
    Felejtsd el, de most. Nincs, nem is volt, és nem is lesz olyan telefon, ami teljes mértékben ki tud váltani egy jobbfajta kompakt gépet, komolyabbról nem is beszélve. A telefonok kamerája arra való, hogy megörökíts egy-egy pillanatot, ha más éppen nincs kéznél. Erre viszont gyakorlatilag minden márkásabb cuccnak alkalmas a kamerája az említett ársávban :)

    - ami extra lenne – bár ez gondolom nem készülékhez, hanem androidhoz kötött- szótár alkalmazás.(ezt fogom a legtöbbet használni)
    Ez telefonválasztás szempontjából a marketnek hála irreleváns, kérdezz/nézz utána melyik a legjobb szótár program, töltsd le, használd egészséggel.

    aksija viszonylag sokáig bírja.

    Sajnos ez a jelenlegi modellekre nagyon nem igaz, egyik gyártónál sem :(
    Ha nyúzod (pl. szótár sokat van használva) akkor legjobb esetben is annyira számíthatsz, hogy egy napot (munkanapot utazással, kajálással -> ~11 órát) ki fog húzni akkuval. Persze autóstöltő, pótakku segít a dolgon és nem is drága.

    Viszont ha szótárazás/netezés fontos, akkor jó lenne tudni, hogy mekkora a kezed, illetve van-e bármilyen méretbeni korlát, ami fölött nem szeretnél telefont?
    Használt szóba jöhet, vagy ragaszkodsz az újhoz?
    Utóbbi esetben: szolgáltatónál szeretnéd venni vagy függetlenül?

    Amiért ezek fontosak: a megadott ársávban a jelenlegi felső-közép, illetve az egy generációval ezelőtti felsőkategóriás telefonok vannak. Ezeknek a kijelzője általában 4,3" vagy nagyobb, szóval nem árt hozzá egy nagy kéz meg egy nagy zseb.

    Ha ezeket még megválaszolod, elég konkrét választ várhatsz :)

    szerk: helyesírás, fogalmazás, egyéb hibák javítása, már ahol megtaláltam...

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz Hannuska88 #38241 üzenetére

    A válasz tökéletes volt, kb. ezekre volt szükség :)

    Első körben egyetértek punky10 kollégával, egyetlen megkötéssel:
    A symbian nehezebben megszokható, kevésbé látványos, mint a droid egy jó launcherrel/gyári felülettel, illetve a szoftverek beszerzése is neccesebb rá ha jól tévedek.

    Szóval, ha tényleg csak ez a két szempont számít, fontolóra lehet venni azt a készüléket is, mégsem ajánlanám.

    Amit ezek alapján ajánlok:
    SE arc s -> gyönyörű, jófajta készülék, pont ebben az ársávban, frissítések tuti, hogy jönnek rá, SE terméktámogatása mostanában dícséretes, kijelzője se rossz, amennyire tudom a kamerája is elfogadható úgy-ahogy, és az akkuidő se vészes.

    SE xperia pro: Neki a kamerája ugyan gyenge, illetve egyéb paraméterekben is az előző telefon alatt van, cserébe van neki qwerty billentyűzete, ami a szótárnál nagyon jól jöhet, gyorsabb vele a szövegbevitel, lehet, hogy neked ez többet jelentene, mint egy erősebb hardware.

    HTC-t nem ajánlok, általában a kamerájuk illetve az akksijuk nagyon gyenge.
    Samsungból talán a galaxy s2, de neki is borzasztóan fos az akkuja, még a htc-knál is gyengébben szerepel ezen a téren (összehasonlítottuk), cserébe a kamerája talán ennek a legjobb.

    A többi gyártót nem annyira érdemes figyelembe venni, Moto-nak fos az EU supportja, LG-nek a supportja úgy egyáltalán, és ezzel ki is merültek a jobb gyártók :)

    Szóval, röviden, tömören az én ajánlatom:
    Valamelyik SE, attól függően, hogy a qwery bill. a fontosabb, vagy minden más.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz Hannuska88 #38284 üzenetére

    Helló,

    Lt15/18i: google alapján:
    Lt15i: SE xperia Arc
    Lt18i: SE xperia Arc S
    forrás
    Xperia Arc
    Xperia Arc S

    Jó gondolkodást, olvasgatást, használd egészséggel, bármelyiket (akárki által akármelyik ajánlottat, vagy bármi mást) választod is :)

    VateRicsi:GS2: könnyen lehet, bár a mi tesztünkön két példány is brutálisan elvérzett. A tesztben amik voltak: filmnézés, netezés, wifi-szórás, "nyomkodás", némi egyszerű játék (főleg alap cuccok, nem ilyen nagyon brutálisak), végig max fényerőn, legfrissebb gyári rommal, mobilnettel. A tapasztalat az volt, hogy még a DHD akkuja is tovább bírja, pedig ha valami, na AZ keveset bír. Tudom, mert nekem is az van :DDD
    Illetve mindkét tulaj pont az akku miatt panaszkodik rengeteget, hogy egy napot se bír ki, ha rendesen használja a telefonját.
    Persze simán elképzelhető, hogy vannak megoldások, amikkel jobban bírja, mi egységsugarú lyúzertesztet csináltunk velük, hogy kiderüljön, gyárilag mit tudnak.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz VateRicsi #38290 üzenetére

    Wifi: természetesen be volt kapcsolva, normál használat esetén be van kapcsolva a legtöbb user-nél. Ha lehet, ne a mobilnetet szívjam már :)
    GPS: ki volt kapcsolva.
    szenzor - fényerő: nem törődtünk vele, valahogy úgy jött össze a banda, hogy testületileg utáljuk a folyamatosan változó kijelzőfényerőt. Általában ~80%on megy mindegyik tesztelt telefonon a fényerő, több felesleges bármelyikre, még napsütésben is. Itt azért vettük 100%-ra, mert arra voltunk kíváncsiak, hogy melyik hogy bírja, azonos beállítások mellett melyik merül le hamarabb. Ha minden energiakímélőt bekapcsolunk, ülhetünk ott ítéletnapig, így is több, mint 3,5 óra volt a teljes teszt, mire az utolsó is megnyúvadt :DDD
    Persze, ha wifi ki van kapcsolva, mert úgyis van mobilnet, fényerő automatikusra van állítva, egyéb energiatakarékos okosságok bekapcsolva, valszeg elmegy egy napot simán bármelyik okosteló, este meg úgyis tölteni kell :)

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák