Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz Ricardo #33368 üzenetére

    Örülök neki,hogy meg van elégedve vele, egyébként a sehol nem kritizáltam a X10 mini sebességét, ugyan is nincs tapasztalatom ezzel kapcsolatban, de nagyon hasonlít az X8-hoz, ha jól tudom a hardver része nagyon hasonló. A kijelező és a kameramodul a legszembeötlőbb különbség.
    Egy előző hozzászólásomban az X8-ról is ezt írtam "Mihez képest, ez sem kimondottan profi sebesség."
    Mihez képest, ez a kulcs szó, a Quadrant Standard tesztben 420 körüli értéket értem el a gyári 2.1-el. Van oly fickó, aki azt mondja, hogy 1000 alatt nem is hajlandó olyan készüléket használni, ami ezt nem tudja. Hozzá teszem, hogy ezek a legújabb hardverek és ROM-ok privilégiuma.
    A X10 mini nagyon édi, és ha egyébként sem volt más rendszerrel nagy igénye, akkor biztos tetszik a tulajdonosnak az ide-oda tapicskolás. Én a feleségemnek SE Elmet vettem, minden benne van ami egy telefonkészülékben fontos, itt a fő szempont a kényelmes telefonálás és megbízhatóság van. Ezzel egy csomó problémától megkíméltem magamat, saját magának beállította a profilját, hívásszűrést stb.
    ;)

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák