Új hozzászólás Aktív témák

  • poirot

    senior tag

    Szevasztok !

    Mondhatnánk úgyis, hogy telefon-vonalon konzervativ vagyok. A polcomomon van vagy 4-5 régi, üzemképes telefon, pl. Sony-Ericsson K700i, Z300i, Nokia 6112, stb.

    (Még talán ma is K700i-t használnék, ha jostick használata nem volna nehézkes és nem tévedne.)

    Jelenleg egy 4 éves Samsung B2700-as telót használok. Az idő vasfoga már eléggé kikezdte a gumi boritást, de azért minden további nélkül be merném rakni egy pohár vizbe, ugyanis vizálló. Lassan már nem merem elővenni társaságban a kinézete miatt, ezért is gondolkodom új telóban.

    Amit elviseltem a Samsungnál, és a "halálom" volt ezalatt a 4 éves használata alatt;

    - Samsung a két felső gombot "bedrótozta" internet használatra, és SMS küldésre, nem lehetett megváltoztatni.

    - Az emélkeztetőknél rémálom volt, hogy nem állította át az emlékeztető "végét" intelligensen az általam bepötyögött dátum utánra. Minden esetben be kellett jelölnöm, hogy hangjelzést is szeretnék.

    - A számítógéppel való kapcsolata rémálom volt, soha nem tudtam úgy szerkeszteni a telefonkönyvét PC-én, mint a Sonyknak. SMS küldésről nem is beszélve, ha össze van dugva PC-vel.

    - Egy nyamvadt játékot nem tudtam felrakni rá.

    - Ami tetszett, és nagyon jó volt, hogy több ébresztőt tudtam létrehozni rajta, és elég volt csak a megfelelő időpontot aktiválnom, akkor csörgött.

    - A fogása megfelelő volt, igaz picit nehéz, de nem az pengevékony, ami szinte kiesik az ember kezéből.

    Tehát amire szükségem volna;

    - Több ébresztő létrehozása (3 műszakban dolgozom), aminél az egyiket könnyen aktiválom.

    - Emlékeztető, jegyzet könnyü létrehozása ( lehetőleg ne kötött karakter-szám legyen a feljegyzésben, illetve a címében).

    - Megfelelő kapcsolat (USB) PC-vel, az adatok szerkesztése, telefonkönyv buherálálsa, mentése, mp3 felrakás, stb.

    - Memória kártya.

    - Hosszú üzemidő.

    Csupán csak ennyi volna, semmi több. A tippeket előre is köszönöm.

    :R

Új hozzászólás Aktív témák