Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz Tamás9x #57466 üzenetére

    Az állandóan megy az pontosan azt jelenti, hogy be van dugva, üzemel és onnan kiveszünk és beteszünk élelmiszert. Nem azt írtam, hogy a kompresszorja folyamatosan duruzsol és nyeli a wattokat, eleve egy modern A+++-os cucc.

    Ahogy már írtam: A lényeg, hogy ha megy is, nem azt a szobát fűti a hűtő, ahol húzom az igát, hanem egy totál másikat (előteret).

    Ez az egész onnan indult amúgy, hogy lehet fillérekből, a meleg levegőt keringtető ventikkel valamit kezdeni, úgy hogy az némi párát is megkössön, meg NE csak a meleget cirkulálja. Pont így. Ez a DIY vacak rengeteg embernek mocsok nagy segítség már most is ahhoz a jó pár napnyi kritikus kánikulai naphoz és ahogy a bolygó helyzete áll, még jobban el fog terjedni, mert minden házba lehetetlen klímát kötni.

    Nekem sincs eszem ágában sem egy 24 fokos helyiségben bekapcsolni, mert minek? De amikor 28-at mutat a belső hőmérő, akkor lifesaver, pedig én amatőr sportolóként drasztikusan jobban bírom a hőséget, mint az átlag.

    Sajnos, egész addig mindenki csak legyint rá, amíg ki nem próbálta. Na de tényleg elég ebből... egy másik topikban merült fel, a nettó jó szándék vezérelt. Semmit nem veszít vele, aki kipróbálja, max lesz egy lyukas tetejű ócska hűtőládája.

    [ Szerkesztve ]

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák