Új hozzászólás Aktív témák

  • Füleske

    addikt

    válasz Sayen #646 üzenetére

    Nem vagyok bennfentes csak szeretek tájékozott lenni. Szerintem Te is olvass több infót , tájékozódj mielőtt cáfolsz valamit. Főleg olyan hsz - t amit egy szerelő/forgalmazó írt és azt a többi szerelő / forgalmazó sem kérdőjelezi meg. De Te biztos jobban tudod... :U

    A hsz - eid továbbra is kissé zavarosak számomra , de azért megpróbálom értelmezni :
    ''Nem kell azért klímagyárat működtetni , hogy a neve alatt klímát forgalmazzon'' Akkor miért is van a jó márkáknak kivétel nélkül saját gyára ? Talán mert nem tudják hova tegyék a pénzüket ? :F Fejleszteni is felesleges , ugye... :F

    Amúgy itt nem a világmárkák közti alkatrészazonosságról van szó. Ilyen van , de ez egy más történet. Nyilván épp azzal tud olcsóbb lenni hogy nem ismert és agyonreklámozott márka. Itt most Te épp a fordítottját állítod , tehát hogy egy ismert gyártó (pl. LG , Panasonic stb) belseje lapul az AEG klímákban , csak eme név alatt felébe-harmadába kerül. :C Ezt azért gondold át még egyszer. :F

    Daikint épp amiatt említettem mert más kategória. Hány Daikin reklámot láttál ? És mondjuk hány LG - t ? :F

Új hozzászólás Aktív témák