Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz ANT #619 üzenetére

    Az hogy függölegesen mozog automatikusan, nem jelenti azt, hogy vizszintesen fúj teljesen
    Ezt az enyém is tudja, holott, ha a vizszintest nézzük 0 foknak akkor ez kb 30 fok ban jön le
    Kézzel fel lehet nyomni ugyan vizszintesbe, de nem tudom mennyire árt a gépnek
    Azt javaslom, hogy menj el egy olyan szakuzletbe, ahol forgalmazzák, és lehetőleg ki is van állítva, és próbáld ki
    Hallgasd meg stb ....
    Az air exchanger, az nem szürő, hanem a szoba kiszellöztetésére utal, friss levegőt is tud befujni
    Szürők persze abban is vannak
    Az általad belinkelt cégen ott van a hitachiról is egy kis szösszenet nézd meg aztán dönts
    Ahogy én olvastam plazmaszürő nincsen benne
    Most is és máskor is érvényes az a szabály, Ha ki van egy konkrét típus választva, akkor nyugodtan válaszd az extra szurőkkel felszerelt változatot, mert biztosan hozzá járul a légtér minőségének a javításhoz
    De ne válassz egy készüléket csak azért, mert ilyen meg olyan szürő van benne, mert csalódni fogsz

    Amit érdemes mérlegelni, az energiahatékonyság, ezt persze nem tudjuk leellenőrizni,
    ill... egyféleképpen, hogy meg kell nézni a nemzetközi hivatalos oldalon lévő adatokat. Ha mind a 2 esetben azonos, akkor valószínű, hogy igazat írnak, ekkora cég nem engedheti meg, magának hogy hazudjon.

    A Pana val érdekes a helyzet, mert a Magyarországi oldalon, 5 egész valamennyi coop értékeket ír a deluxe ra .
    A katalógusban meg 4 egész valamennyit, ami azért hihetőbb.
    Jobbat mint az ururu sarara nak, ami azért kétséget ébreszt fel bennem az adatok pontosságát illetően, habár minimálisan olcsobb a Daikin uruur sarara -tól
    Akár igaz is lehet.
    A webről leszedhető popspektusban nincsen benne, bár rá lehet jönni, hogy melyik akar lenni, de ott pl a web írja az oxigen zuhanyt
    (Nem egyenlő a külső szellözttéssel!!!)
    De a katalógusban meg nem !!

    Ezzel nem azt akarom mondani, hogy pana rossz lenne, sőt, szerintem nagyon jó minőségű, mint a Japán gépek, persze a Daikint nem éri utol, jelenleg, csak árban.
    Csak azt akarom mondani, hogy a különböző helyeken fellelhető gépek adatait le kell ellenörízni, saját magadnak a neten , Boltos, azért nem a legjobb, mert neki érdeke, hogy eladjon stb...,. Bár a szakboltokra azért nem ez a jellemző...



    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák