Új hozzászólás Aktív témák

  • Motion_Blur

    félisten

    Felrakták a Whirlpool SPIW 412L klímát, az erre "szakosodott" klímaszerelő brigád.

    Maga szerelés nem volt valami nagy élmény, a szaki idegbeteg, okoskodó és kioktató volt. Végig panaszkodott meg szidott mindent és mindenkit akit csak lehetett. 4 órán keresztül... volt vele két muki, akik segítettek neki. Az elején megmondtam hogy nekem az a legfontosabb hogy a falak ne legyenek összebaszva mert nemrég lett kifestve és nagyon kényes színek. Végeredmény: festhetek le két falat annyira összekenték a téglaporral :W a másik hogy az előre megbeszélt és lefixált 50e Ft helyett több mint 56e-t kért... annyira ideges voltam hogy meg se kérdeztem hogy mi a faszért számolt még fel 6e-t, csak takarodjanak minél előbb... az biztos hogy több szerelőt, melóst én a házamba be nem engedek, mindegyik támaszkodik neki a falnak retkesen, izzadtan, szarnak mindenre, rugdalják a bőr ülőgarnitúrát stb., amit lehet én csinálok meg :(((

    A klímáról eddig nem tudok semmit mondani, rendben működik :)

    amúgy az normális hogy ilyen hosszú csepegőt hagytak? klíma alatt nincs járda, csak fű

    [ Szerkesztve ]

    Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Új hozzászólás Aktív témák