Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz hegegabi80 #72048 üzenetére

    régi rx-ek jók voltak "betanulni" a lemaradást, tudom mekkora teljesítmény kell, és azt hogy lehet/nem lehet hűteni kvázi némán, mostani 5500 xt az már számottevően kevesebbet eszik mint a régi rx-ek, venti is jobb mint az 590 nitroban, viszont nem világít a zafír felirat ( : nitrot pedig még mindig nem lehet kapni belőle itthon
    itt már nem kell wattmannal bohóckodni, defaulton 580-590 közt van tudásban, fogyasztásban 570 alatt, 590 még uv-vel és uc-vel is bőven ráfejelt fogyasztásban, hiába volt sokkal nagyobb a nitro hűtése, mégsem tudtam annyira halkan/hűvösebben hűteni mint az új pulse kártyát, ez már nyitott házban vígan ellenne egy ventiel is, főleg ha merőlegesen van asz asztal síkjával, a nitro 590 is elvolt úgy, csak jóval mele
    nem kizárlag a villanyszámla miatt szeretnék minél kevesebb fogyasztást, azt könnyebb hűteni is némán, illetve a megtermelt hő sem mindegy, nem szeretem a meleget, 590 uv-val is szépen befűtött ( : 570 itx-et is szerettem, de van ahova már nekem szűkös, viszont onnan vettem az egy ventis ötletet, mert kettő turbulens hangot tud produkálni

    szerk:
    csababarca
    drága ventik is hangosak 1000 rpm fölött, pár százon néztem meg őket, motornak van egy alap kattogó-ciripelő hangja, lehet téged nem fog zavarni, maxon nem néztem őket, úgy nekem minden hangos
    a házat nyugodtan veheted, 20e-t is megér, nemhogy 14-et ami körül adják, még a tápot is két irányba lehet szerelni

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák