Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz Asycid #13 üzenetére

    Naja, de ha a "magyar" helyett megfelelne a billentyű mennyiség és elhelyezkedés terén megegyező német is, akkor már van alternatíva. Pl Keychron K5, ami 100%-os, mechanikus low profile.
    Mivel árat szerencsére nem írtál, így még az is megfelel a kiírásodnak, hogy megvárod amíg a Keychron webshopjában ismét feltöltik a "HU" low profile keycap szett készleteket és akkor berendeled ami neked kell(érzetre érdemes tesztelgetni melyik esik jól), lehet a rendelésben még partner is a fentebb linkelt webshop, bár ez elég nagy kérésnek számít a boltosok szemszögéből.
    Persze akkor érdemes eladni a neked nem szükséges keycap szettet.

    Ezért kell mindig mindent specifikálni, mivel nem írtad hogy "de legyen meg 15-20k hufból" mint ahogy én sokáig csak így voltam hajlandó keresni használt piacon, így bármi belefér a feladat kiírásodba. ;)

    Én most feladtam az árkategóriát, így BF keretében berendeltem Keychrontól a nekem tettszó kiosztású K13 PRO-t, idehaza a rendelés napján csak 80k-ért árulta és csak 1 db bolt.
    Kövi hétfőn a szomszédban lévő bolt kínálatában megjelent azonnali raktáron felirattal 54k-ért.

    A gyártótól 35k-ért rendeltem meg...najó, a teljes rendelés inkább 1 db K13 pro DE bill barna kapcsolókkal gépeléshez, 1 db bana kapcsoló készlet picivel másabb gépelési élményhez mert van egy másik billzetem amihez szánom, meg 1 adag keycap szett a másik billzethez, szállítással együtt összesen 153 dodóért, amit a bankom kb 54300 hufért könyvelt el.
    A switch és a keycap szett külön-külön kb 20-25 dodók voltak egyenként.

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák