Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zax1231

    csendes tag

    válasz PAtr0n #1685 üzenetére

    Csatlakoznék én is a témához. A napokban érkezett meg a Sharkoon X tatic 5.1-es fülesem, de kicsit csalódott vok, mert nem hallom azt amit kellene. Az az igazság, h jelenleg alaplapi hangkártyám van (Realtek HD audio 7.1) ami alapvetően zajos, illetve néha még extra zajok is hallhatók pl. mikor a Counter Strike-ot futtatom. A hangok valamennyire 5.1-ben szólnak, de igazából nem tudom eldönteni, h honna érkezik a hang (pl a fent említett CS-ben).
    Ezért gondoltam, talán ideje lenne beruházni vmi normális hangkártyába ami estleg orvosolná a fent említett problémáim. Én az X-Fi Titanium-nál kötöttem ki (de lehet nekem is elég lenne a Gamer?), de igazából bármi érdekel, ami minőségi hangzást nyújt elfogadható áron. Természetesen filmeznék is és zenét is hallgatnék. Mekkora külömbséget lehet "érezni" egy X-Fi és az alaplapi hangkeltőm közt? Jelentős a külömbség?

    [ Szerkesztve ]

  • Zax1231

    csendes tag

    válasz audi100td #1688 üzenetére

    Köszi a segítséget! Nézegettem az Xtreme gamert, de jelentős külömbségeket láttam a Titaniumhoz képest, viszont 3000 Ft külömbség van a 2 közt.
    Azt olvastam, h a Gamer csak az EAX 2.0-t támogatja hardveresen. A Titanium-ról viszont nem nagyon találtam semmit. Bár az az igazság, h már a végére teljesen belekavarodtam ugyanis annyi féle hangkártyát gyárt a Creative (ez a Fatality pl teljesen bekavart).
    Száz szónak is egy a vége, erről a 2 hnagkártyáról lenne szó:
    [link]
    [link]
    A kettő közül melyiket?
    HD-s filmeket és DVD-ket szoktam nézni ezen
    [link]
    Zenében MP3-akat hallgatok, netrádiót esetleg néha egy kis lossless
    Játékban többnyire CS Source, GTA4, COD4-5
    A játékokat ezzel hallgatom:
    [link]
    Szerinted?
    Előre is köszönöm a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák