Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snake1977

    őstag

    válasz pulutodurumo #23348 üzenetére

    A loudness kiegyenlítés nekem azért fontos mert egyrészt erősít némikleg a hangon, másrészt amikor van egy robbanás a filmben mondjuk és alatta beszélnek, vagy egyéb olyan háttérhang van ami esetlegesen mérvadó, akkor azt teljesen elnyomja. Lehet dinamikailag nem kedvező, de cserébe hallom a beszédtől kezdve az egyéb zajokig nagyjából kiegyensúlyozott szinten mindet. Egy házimozinál lehet ez kinyírja az élményt, de egy sima sztereo fülesnél nekem jól jön. :)
    A Fiio erősítőkkel érdemes foglalkozni? Láttam 1-2 ilyen márkájú fejhallgató erősítőt az aprón, illetve külső erősítőket is. Vagy felejtsem el?

    Tim82: mindenképp valami egyszerű olcsó megoldást keresnék, a DG sajnos pci slot hiányában már nem játszik, (ezt sem értem miért kell az újabb alaplapokra 3-4db pci-ex 1x, de egyetlen pci sincs...) DGX-et kifogni még csak csak lehet egy 10-es alatt, ha más lehetőség nincs akkor használt DGX lesz. Az SB kártyák amennyire ismerem őket oltári eltérés a hang minőségében nincs, a régi audigy széria semmivel nem rosszabb mint az újabb alap/olcsó X-Fi kártyák.

    ...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

Új hozzászólás Aktív témák