Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • illes0102

    aktív tag

    válasz illes0102 #20038 üzenetére

    Végül Creative SB Omni 5.1 mellett döntöttem.

    Eszméletlen, hogy milyen különbség van egy "gamer alaplapi hangkártya" és ez között.. Sokkal tisztább és kellemesebb a hang, bár az alaplapin is volt fejhallgató erősítő csak éppen annyira felerősítette, hogy már már hallgathatatlan volt viszont alacsonyabb szintre véve elveszett a basszus.

    HyperX Cloud gyönyörűen szól most már, állítgattam a basszuson is, alacsony szinten is szépen kiadja.
    Ami legfőképp érdekelt az a térhangzás volt, amin meglepődtem hogy nem fulladt ki abban hogy "on/off" hanem lehetett választani mennyire húzza(?!) szét a teret. Ahogy a csúszkát húzod megjelennek + virtuális hangfalak, és kicsit változik a térhangzás. Amit próbáltam nagyjából középen, megjelent már a frontok és hátsó hangszórók mellé a center is. A csúszkát fullra húzva kicsit soknak éreztem már játék közben átláthatatlan volt.

    G633-at rákötve Jack-en keresztül viszont nem sok minden történt, nem volt különösebb hangzás változás sőt még gyengébb volt mint USB-n keresztül. De gondolom nem is arra tervezték a jacket csak PShez Xboxhoz meg telefonokhoz.
    Viszont ezzel hangzásban már már inkább ismét a Cloud felé hajlok, lehet hogy a G633 kerül eladásra, vagy a polcra. :))
    Optikain keresztül rákötöttem az erősítőmet is valamiért, az is sokkal hangosabb lett és érezhetően több mélyet ad akkor amikor kell. Pedig azt hittem optikai/optikai között nem lesz különbség.
    Mindent egybevetve örülök, hogy ez mellett döntöttem a SB Z helyett, arra amire nekem kell bőven elég, talán sok is.

  • pIIrash

    tag

    válasz illes0102 #20038 üzenetére

    Nálam csütörtökön meglesz a Z és egy Cloud 1 van. Egy Gaming G45- alalapival használom most.

Új hozzászólás Aktív témák