Új hozzászólás Aktív témák

  • J97

    tag

    válasz bajnokpityu #3955 üzenetére

    Azt, hogy az ember miben hisz az egy dolog! Konkrétan melyik P35 -ös lapod van a gigától? Mert nem mindegyik 889A -val szerelt lap tulajdonságai között szerepel a DTS Connect! Egyébként az ASUS oldalán sincs sehol feltüntetve, hogy a DS a DTS Connectet hardveresen végezné el, mondjuk ettől még nem kizárt, hogy így van! Amit az a kártya tud hardveresen az EAX 1.0; EAX 2.0; DirectSound, a többit szintén szoftveresen számolja. Hogy mennyit jelent a [hardveres] számítás az itt is megfigyelhető. Néhány fps-t. Mellesleg ha jól emlékszem vissza anno egy Abit nforce lapra integrált soundstorm hangkari, ami DDL -t tudott, kb. azokban az időkben (egymagos! AMD Athlon/Barton processzor) a cpu használat max. 10% -át igényelte ennek kiszámítására. Egy mai sokmagos CPU esetében ez az erőforrás igény elenyésző.

    Dudika10: Igen egyébként a DS 10k ért egész vállalható kis kártya. Magam is többször elgondolkoztam az alaplapi lecserélésén hátha analóg használat esetén jelentősebb javulást elérek, de végül Audigy SB0090, SB Live 24 bit karik és 889A összehasonlításában nem volt jelentős a különbség. Xonart még nem hallottam szólni analóg módban! Sokan dicsérik ezt a kártyát, de itt is lebeszéltek a cseréről az én esetemben! Ha talál magának egy jó kis lapot, ami tudja azt, amit nekik kell, akkor neki sem feltétlen muszáj benevezni egy DS -re. Két légy egy csapásra effektus!

    Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

Új hozzászólás Aktív témák