Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltnyiri

    tag

    Sziasztok!

    Segítségeteket szeretném kérni - nem meglepő módon - hangkártya vásárlással kapcsolatban. Érkezőben van egy Thonet & Vander Ratsel 2.1 és ehhez, valamint egy Takstar Pro 80-hoz keresnék megfelelő hangkártyát, amelybe paralell benne tudna lenni a 2.1, a fejes valamint annak mikrofona, és elég windowsban váltogatni köztük.

    Jelenleg egy Creative Soundblaster Audigy SE-t használok, amely az egyik legolcsóbb hangkártya volt kvázi 8 éve amikor vettem, viszont ennek ellenére én nagyon megvagyok vele elégedve. A múltkor nem én kötöttem össze a gépem egy szétszedés után, és nem értettem, hogy szólhat hirtelen minden ilyen szarul - alaplapira dugta ismerősöm (az amúgy nem high-end Logitech X-540 hangfalam). Szóval nem csak placebo. Asus Xonar DS-t használtam pár óráig, és nagyot csalódtam benne, mert annak ellenére, hogy duplája volt a Creativenak árban sokkal rosszabbnak hallottam - vissza is cseréltem. Szóval ezek miatt főleg Creative felé hajlanék (valamint úgy hallottam a Creative kártyáknak valamivel jobb is a fejesben való térhangzás virtualizálása, ami FPS_eknél előny, és sokat használom), és szeretnék az új hangfallal + fejessel picit előrébb lépni. Nyított vagyok PCI, PCI-e és USB-sre is. A keret 20-25e max. Jelentene előre lépést? Ami miatt a cserén gondolkozom az az, hogy időként ha hangerőt állítok a hangfalon elkezd pattogni, és percekig kell óvatosan állítgatni a hangerőt fel-le mire elmúlik - elvileg a driverek (nemléte) miatt.

    Amiket jelenleg nézek (ebben a sorrendben szimpatizálnék velük):
    Creative Soundblaster Z
    Creative X-fi HD (azt olvastam a fejhallgató kimenete nem valami acélos, valamint trükközni kell vele a 44 khz-hez)
    Asus U7

    Ezek támogatnak leszek vajon még win 10 alatt is?

    Előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák