Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz tildy #64 üzenetére

    Egyébként mint végzős , elmondhatom, hogy nagyon szeretek itt lenni, és abszolút nem bántam meg , hogy hagytama progmatot a francba.Még akkor sem bántam meg,amikor 2.ban kilenc táegyunk volt, és kettőből elhúztak (emiatt mehettem félévismétlésre...)
    Viszont ez idő alatt dolgoztam, és most nem lehetnék annál a cégnél , ahol vagyok, ha akkor nem dolgozok.

    Csak úgy miheztartás végett.
    Én 99-ben jöttem a Kandóra, 300-an kezdtük az infót.
    Első félév végére a fele maradt.Nekünk még 2 félév fizika volt (2. féléves fitikán vágtak el).

    DIplomázni kb. 80-110 ember szokott egy évben, mikor hogy.
    Én mobil infóra szakosodtam, de ma már lehet a Javát választanám(Linux+java+hál.bizt.)

    Évente mintegy 10-20 (30-40) ember általában a bme vikről jön,volt idő amikor elfogadtak pár tárgyta tőlük, volt mikor nem.(most úgy néz, elfogadnak mindent).

    Én csak ajánlani tudom, aki nem akar hú de nagy kutató lenni a szakterületén, viszont a manapság keresett ''alkalmazott tudást'' akarja magába szívni. (uml, rational rose, Java, php, Oracle).

    Aki meg 5(de általában 6-8) évig egyetemre akar járni, hát szíve joga.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák