Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zeros

    tag

    OFF??
    Nekem ez az egész egér mizéria kezd büdős lenni..
    kb 10 éves az egerem mx500 és volt a kezemben azóta pár újabb drágább egér, és kb semmi különbséget nem tapasztaltam.
    juhhéj 40000 dpi-s egér..
    De mire jó? hol használod ki azt 4k dpi-t?
    a nyomda iparban is 600 dpi-t használnak, és grafikus ott is úgy dolgozik h. rázoomol a képre..
    FPS játékoknál talán van értelme a nagyobb pontosságnak.. de 4000DP könyörgöm olyan mint ha egy mesterlövész Balantongyörökről próbálna meg egy debreceni csávót fejbelőni...
    Szerintem inkánbb a kényelem a döntő.. a balkezeseknek nehéz a dolguk, mert nem nagyon kapható balos egér (én jobbkezes vagyok)
    volt pl. olyan egerem (mamba) amit itt egyhangúan mindenki agyon polirozott itt (a miatt vattem meg) 1 óra használat után dobtam el a rágcsálót ami 13 ezer péz volt.. nem ma.. kb 5 éve..
    fájt tőle a csuklóm és a könyököm akkor még az 1500DPI volt hű ez a minimum egér és ááá...
    Többek közt ezért szeretem az itt folyó lufi vitákat..
    amint a piacra dobnak valamit 100ak okoskodnak róla, pedig max képen látták, vagy egy barátomnak volt.. miért kell nagyzolni fellengzeni ilyen piti témákban is??
    Amúgy tudom h. egy napofájú K vagyok és mit keresek itt... de mindenki nézzen magába..
    aki felháborodik az GONDOLKOZZON egy picit.

    Egérpadok.
    Sokat számiít 1 steelpad, vagy icemat, vagy szabvány egérpad. igen kellenek a telfon szalagok...
    Annak aki reggeltől estig játszuik és tele van lével (de leginkább az ősei vannak teli) és írigylésre méltó h. a mai helyzetben ez hatalmas gond bír lenni..
    Szerintem aki otthon játszik és nincs a világ toplistán a 300 legjobb közt annak nem számít, hogy mijen az egere, egérpadja... (a futottak még kategóriában senki senki sem kap elismerést)
    ok lehet, h. kicsi a monior, vagy lassú gép.. de akkor úgy sem leszel topos.
    FPS en kívül másra szerintem nem igazán van szükség a csillió dpi-i egerekre, hisz a monitorok sem sem tudnak annyit...
    1 szónak is 100 a vége menny be a boltba tapizd meg és amelyik kényelmes vedd meg..
    az h. mennyire tartós csak évek múltán derül ki... van 3-4K forintos 2k DPI-s egér is ami jó és van 10K+ árban 2-3K DPIs egér ami használhatatlan és szétesik 3 hónap alatt...
    az MX 500 kiba jó egér, de már rég nem gyártják..:) (ha elkopott biztos nagy bajban leszek h. mit vegyek)
    Köszi P.

Új hozzászólás Aktív témák