Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz BReal #30534 üzenetére

    "Túl sok volt az építő jellegű negatív kritika."

    Igen, nálam is sok a negatív jellegű építő kritika... Amikor felteszek egy szaros 780-ről egy videót, akkor kapom első kommentnek azt, hogy "inkább arról csinálj videót, hogy honnan a kurva anyádból van ennyi pénzed"... Ez aztán építő jellegű... És nekem 2500 felíratkozásom, és havi 100ezer megtekintésem, Tirinek ennek sokszorosa, képzeld akkor, Ő mennyi ilyent kapott, és ezt moderálni kell, mint minden más oldalon. Ennyit a magyarokról. Ha valaki itt csóró, mert nem kap az anyjától pénzt, vagy nem, ismeri a munka fogalmát sem, akkor általában hangot ad az irigységének. Érdekes, ezt egy külföldi videósnál sem látom, még ott sem, ahol 30x annyi ember kommentel (ezzel arányosan sokkal több a felíratkozás, megtekintés), mint a szóban forgó kolléga csatornáján anno, pedig van bőven ilyen csatorna, ahol Titan Z-ket, meg minden drága marhaságokat mutogatnak, ami épp megjelenik...

    "...csak miért adjon ki 60e Ft-ot egy egérre, ha kevesebb, mint fele annyiért legalább ugyanolyan jót, vagy jobbat kap?"

    Válasz: Mert ez tetszik neki? És nem az ami fele ennyibe kerül, de ugyan olyan jó? Nekem is aztán mondhatod, hogy a Suzuki SX4 milyen fasza, én akkor is Mercedes W246-ot fogom venni, mert jobban tetszik...

    Egyébként szerintem én is fogok venni egy ilyen egeret, mert a mostani döglődik, és kell valami, ami jól megy a billentyűzetemhez, ami valószínű sok ember szintén egy drága valami, aminél feleennyiért jobbat kapok :DDD

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

  • BlackSoft

    addikt

    válasz BReal #30539 üzenetére

    "...aki olyan unboxing meg teszt videókat tesz fel youtubera, mint ő (ajánlom keress rá, bár ha jól sejtem, ismered), amiben egyszerűen érződik az, hogy csak azért csinálta a videót, hogy villogjon a cuccaival..."

    Azért csinál ezekről videót, mert megnézik az emberek. Olykor sokkal többen megnéznek egy unboxingot, mint bármilyen játékot, vagy akármilyen videót...

    "...60 ezer forintos LG monitort (ha jól emlékszem) kb 1 vagy 2 hét után kezdett árulni, mert hogy az nem 4k-s. :DD"

    Van az LG-nek 2 féle 34"-os 21:9-es monitorja.

    - 34UM65 -> 2560x1080
    - 34UM95 -> 3440x1440

    (itt szó sincs 4K-ról, a nagyobbikat csúfoljuk 4K-nak, de nem valójában nem az)

    Tirexi nem tudott a nagyobb felbontással rendelkező termék létezéséről (amit én is venni készülök), így a kisebbiket vette meg. Mikor megtudta, hogy van nagyobb felbontással (ami igen lényeges 34"-nál), gondolta, hogy mivel még friss, gyorsan eladja, és megveszi a jobbikat. - Később pedig meggondolta magát, mivel a nagyobb felbontáshoz több vram is kellene, kártyákat venni feleslegesen meg nem akart, tehát itt meg is dől a "veszek valami drágábbat". -

    (#30544) [oWn]f4te: Csak az a baj, amikor napi 50 ilyen hsz érkezik. Arra mindre egyesével válaszolni senkinek sincs ideje, kedve még annyira sem, ha hazajön a munkából. Nekem néha a gépet bekapcsolni sincs kedvem, nemhogy ilyenekkel foglalkozni.

    Illetve tapasztalat, hogy van, aki erre úgy reagál, hogy feljelentést kell tenni, mert egy visszaszólás miatt a 13 éves troll már a személyes adatokkal dobálódzik, mikor a trollkodása odáig fajul, hogy ismerősöket keres fel, és mindenkinek kiadja magát, csak hogy megszerezzen egy-egy adatot. Ez meg már a beteges kategória, és 30%-uk ilyen... Legproblémamentesebb módszer simán nyomni egy ban-t neki.

    Az SX4-es példával csak azt akartam mutatni, hogy bár mindkét autó alapjaiban hasonlít egymásra, körülbelül ugyan úgy tudna kiszolgálni, még kinézetre sem nagyon különböznek, mégis a Merci jóval többe kerül, és annyival nem jobb. Ha ár/érték arányt nézzük, akkor a Merci nem lenne a jó választás... De ha az SX4 nem tetszik, a Merci viszont nagyon bejön, és megragad a külsője, akkor az már elég ok, hogy megvegyem. Inkább fizetek jóval többet, de azom lesz, amit megszerettem, ami megtetszett.

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

  • BlackSoft

    addikt

    válasz ricshard444 #30563 üzenetére

    Jó kis trailer, csak azt nem mutatja meg, mi lesz a termék :DDD

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

  • BlackSoft

    addikt

    válasz ricshard444 #30574 üzenetére

    Oké, már látom :R

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák