Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    sziasztok,

    Razer Deathadder v2 mini-nél van valami opció arra, hogy a fosch Synapse nélkül ne világítson, mint egy karácsonyfa? tehát ha beállítok valami konstans színt/kikapcsolom, akkor a program nélkül is megtartsa ezt a beállítást? vagy ez szimplán ennyire gázul van megcsinálva? :/

    előre is köszi a segítséget :R

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz PROTRON #87499 üzenetére

    köszi a választ és neked is #87500 DarkChild , azt hiszem megy vissza 30napos elállással emag-nak. maradok logitech-nél :)

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz Synthwave #87518 üzenetére

    logitech egereket használtam már régóta, legutóbb g403at, csak nem bántam a legjobban vele, így 3 év után eltört a görgő tengelye bal oldalt. rendeltem egyet kínából, h cseréljem, csak az ugye idő mire ideér. ez a DAmini jó áron volt (épp 9kért dobálta emag, tudom, h volt ez 8,5k is, de ugye az a hajó elment), nagyon régen volt egy alap samu optikai egerem, imádtam, és méret+súlyban arra emlékeztetett, gondoltam teszek vele egy próbát. sajnos méretben hirtelen kicsi, de 3-4 nap alatt megszoktam, bár még mindig nem az igazi... (majdnem full palm fogásom van), a kábele jó, ami a g403asnál zavar.
    ugyanakkor időközben előszedtem az mx518asom, ami az egyik tartalékegerem (van mégegy logi tartalékegerem valahol amúgy, ezért írtam, hogy maradok logi vonalon)

    persze tény, h a g403nál az rgb-t leszámítva jobb ez a DA... emiatt el is gondolkodtam, h lehet vadászok egy normál DA-t, mert azzal a méretprobléma orvosolva...

    szóval rgb vacakolás+ (kismértékben a) méret miatt visszaküldöm a razer-t
    ahogy nézem a méret szempontjából az asus sem jönne amúgy be (persze értem, hogy látatlanba az ember azt gondolja, hogy azért DA mini, mert méretileg az a megfelelő :) )

    #87517 boogie84: sajnos a raktáron jelölés sem életbiztosítás... nekem volt már 2 alkalommal, hogy zöld színű raktáron jelölés után írták, hogy nem tudják beszerezni, emiatt visszautalnak :)

    [ Szerkesztve ]

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz Synthwave #87522 üzenetére

    persze, nem is mondtam, h nincs élet és csakis logitech ne értsd félre :)
    amúgy ROG Strix Evolve milyen? ahogy nézem méretileg jó lehetne... lehet megpróbálom, ha jó :)

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    sziasztok,

    kíváncsiságból rendeltem pár egeret "BF" alatt, próbálgatni, és nagyjából körvonalazódik mi az, ami igazán tetszene, annyi kérdésem lenne első körben, hogy a PMW3389 mennyivel jobb/rosszabb/másabb, mint a Focus+ (PAW3399) szenzor?

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz Teasüti #88979 üzenetére

    sziasztok,

    hosszabb keresgélés és "sok" olcsó (6-7 10-20k közötti) egér kipróbálása után azt hiszem sikerült megtalálom a G403as utódját a Corsair Sabre Pro személyében.
    Szóval ha valaki hasonló cipőben jár, akkor ezzel érdemes egy próbát tenni.

    Nekem szerencsére eddig az Icue sw nem okozott semmi gondot (valaki írta, h neki ~fél óránként meghal, lehet a dragon center miatt... nekem hibátlanul fut egymás mellett a kettő), ~500mb-ot eszik, ami valóban vicces, de 32gb-nál szerencsére nem érzem meg, lagot/stutteringet stb nem tapasztaltam, amire még olvastam panaszt. az megint más kérdés, h mennyi értelme van az sw-nek, mert pl hiába hoztam létre másik profilt, és kattintok rá, visszavált a default-ra... :D

    azonban két kérdésem lenne:

    1.: a középső gomb/görgő kattanásig lenyomva nem reagál... azt hittem, hogy az sw-ben van valami elpiszkálva, de nem... aztán rájöttem, hogy nem elég a kattanásig nyomni, hanem kb 2-3x akkora erővel "tovább" kell lenyomni és akkor érzékeli... 10ből 10 kattintást érzékel így... ez normális vagy valószínűleg hibás/hiba előjele? amennyiben ez normális lehet, akkor lehet ezen valahogy változtatni?

    2.: van valami alternatív sw, hogy különböző profilokat létrehozva custom binding-et rendeljek az egérgombokhoz? (ami ugye icue-ban lenne, de nem hajlandó a profilváltást megjegyezni, az pedig, hogy a default profile-t állítom át minden elég macerás)

    egyébként egy érdekesség: amíg nem raktam fel az icue-t és kalibráltam vele az egeret, olyan feeling volt, mintha lenne egy konstans lagg az egéren +sötét felületen (razer goliathus pad) kihagyott/akadozott mozgatás közben a kurzor... a világosabb (cseresznyeszín) asztalon tökéletes volt... icue kalibrálás után tökéletes

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák