Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz Vanir #36722 üzenetére

    Jó lehet linkelgetni példákat, én is tudnék kb 20 topikot belinkelni ahol meg Istenítik, nézz meg egy newegget mondjuk ott van vagy 100 hozzászólás 100 tulajtól és abból átlagolj.

    bbdzyx: elképesztő baromságokat írsz már megbocsáss :)
    1. pont hogy a 7.1 es Tiamatra írják, hogy nem éri meg, az olcsóbb füleseik zenére pl sokkal szebben szólnak.
    A deathadder chroma meg semmivel nem drágább mint a sima 20K ugyan úgy....

    Xero: szerintem te még nem tettél a fejedre egy Electrát, ebben biztos is vagyok. Olyan gyönyörűen szól, hogy elképesztő és ezt nem csak én állítom kicsit ha utána olvas az ember mindenhol MINDENHOL írják, hogy pl simán odaver egy Beats-ot, de még egy JVC-t vagy hasonókat is!!!!
    Nem hibáztatlak, mert ezt én sem tudtam, de mielőtt vettem én nagyon durván körbejártam a témát (tudni akartam mit veszek) és egyöntetűen ezt olvastam a fórumokon, a tesztekben, newegges véleményekben.
    Attól, hogy gamer nem kell beskatujázni, hogy automatikusan szar, ebből tudom, hogy te még nem hallottál razer fülest. :)

    Ja és a kapcsolók, megint csak azt tudom mondani, hogy tesztekben fej-fej mellett összehasonlítják a razer zöld kapcsolóit a cherry kékkel és azt mondják, hogy teljesen ugyan az a kettő, becsukott szemmel nem tudná megmondani melyiket nyomja le. Szóval, hogy érzésre nem azt adja az is ostobaság, mert tök ugyan az.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák