Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Goziman

    csendes tag

    válasz ng0ofy #18847 üzenetére

    Rendben. Köszönöm a választ. Bocsi, ha kissé türelmetlen voltam.

    Csak... Lehet, hogy kissé szőke nős a gondolatmenetem, pedig férfi vagyok és fekete hajú.

    De nézegettem az általam felsorolt típusú combók vevőegységeit neten. Pl. az MK220-asét. S külsőre hasonló volt a vevőegysége. S az MK-ból gondoltam hogy talán ugyanaz a széria; viszont a száma alapján gondoltam, hogy némileg korábbi. Ebből gondoltam, hogy a vevőegységük is talán passzol. Most már nem vagyok ebben biztos.

    Amúgy kicsit furcsa nekem, hogy az MK220-as még mindig forgalomban van. - Már az MK260-as is kezd kifutni. - S bár azzal reklámozzák, hogy mit tudom én, hány %-kal kisebb, mint egy átlagos billentyűzet, nekem részben pont ezért nem jön be. Ráadásul nincsenek rajta média billentyűk.

    Egyébként pont ma jártam Média Marktban, s kicsit elszomorított a kínálat.
    Egyrészt nyilván vezeték nélküli után nem szeretnék visszafejlődni vezetékesre, másrészt megszoktam a Logitechet, harmadrészt ugye megint szett kellene. Viszont a többi hasonló jellegű szett nem jött be vagy az ára, vagy a külalakja/struktúrája miatt. S pont az MK250 gyártásával kellett leállniuk... Pfff.

Új hozzászólás Aktív témák