Új hozzászólás Aktív témák

  • HDAdriano

    tag

    válasz Zaied #89249 üzenetére

    A vezeték nélkülire nem feltétlen van szükségem, de hogyha ez az egyetlen értelmes választás akkor elfogadom. (Mondjuk ha az az egér kibír pár dolgot annak ellenére, hogy 67 gramm és van benne egy akku akkor tényleg jó lehet)

    Megpróbáltam súly alapján csökkenő sorrendbe rakni azokat az egereket amiknek van szoftvere, DPI gombja, illetve 6 gombos minimum.
    Elég vegyes sajnos..
    Sajnos méret alapján nem mertem és szenzor alapján szortírozni.
    Tehát csak a műanyag ház lenne a legfontosabb, és a szoftver, a mikrokapcsoló/encoder nem probléma ha garanciáig kihúzza és utána cserélni kell, esetleg ha sorrendbe állítanátok párat egymáshoz képest vagy mondanátok pár dologt, hogy miért jó/rossz, azt nagyon megköszönném ha még plusz infó alapján tudnék dönteni, nagyon el vagyok veszve mint ahogy látszik.
    (Sajnos youtube videoók alapján képtelen vagyok objektíven dönteni mert minden szponzorált.. Rtings-ről próbáltam még nézni pár értékelést, de ott a súlyt valami nagyon furán előnybe helyezik, meg néhány egérnél full az ellenkezőjét állítja mint amit a fórumon olvastam, meg ők ugye 1 hétig tesztelik míg lehet a problémák évek alatt jönnek ki sajnos
    Techpowerup-ról is pár infót tudtam csak összeszedni, de nem eleget sajnos..)

    Logitech G502 HERO
    Logitech G Pro HERO
    SteelSeries Sensei 310
    Razer Basilisk V2 (2020) - (Előbb említettek alapján értelmetlen?)
    SteelSeries Sensei Ten - (Előbb említettek alapján értelmetlen?)
    SteelSeries Rival 600 - (Ahogy néztem mi a hibája könnyen orvosolható..)
    Razer Mamba Elite
    Razer Viper 8K
    Dream Machines DM1 FPS
    SteelSeries Rival 310
    Logitech G403 HERO
    Razer DeathAdder V2 (2020)

    Esetleg még a Dream Machines-nél kellene körbe néznem ha ők ajánlottak

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák