Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz mr.geeZ #3328 üzenetére

    Ilyenből valóban nem sok létezik, ez amit megtaláltál: LG 5169D, nekem van egy ilyenem, és szerintem nagyon jó. Azonban ahogy te is írtad, ez számítógépfüggő digitalizáláskor is.

    Még én egyet ismerek: www.pcland.hu
    DVD írók és ott megkeresed a: ''HP Movie Writer dc3000''
    Ez 34500 Ft
    Ja és az oldalon sajna nulla információt találsz.
    Csak azért írtam az oldal nevét, hogy ha esetleg venni akarsz, akkor ott lehet venni, de információt sajna máshol kell keresni hozzá.
    És fogalmam nincs, hogy ehhez szükséges-e számítógép a digizéskor, ezt kikell kutatnod a neten.

    Az LG-ről ha kell infó, akkor szóljál, nagyon gyors olvasó, sok LG-vel ellentétbe. 3122 hsz
    A HP-vel nincs tapasztalatom.




    [Szerkesztve]

    http://www.diesel.com

  • blattida

    nagyúr

    válasz mr.geeZ #3335 üzenetére

    Kell az újraindítás. Az operációs rendszer miatt. Csak így tud operálni. :D

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz mr.geeZ #3335 üzenetére

    Ja, rögzíteni csak akkor lehet, ha a géppel összevan kötve. Mivel ez szoftveres digitalizáló.
    Ezért a processzort terheli nagyon.

    ''Mire való rajta az a felvétel gomb, ha nem arra, hogy géptől függetlenül is tudjon DVDt írni analóg forrásból?''
    Arra való, hogy:

    én így digizek röviden:
    Nem a gyárilag hozzáadott programmal, hanem InterVideossal, mert ez sokkal jobb képminőséget produkál, mint a gyárilag hozzáadott Honestech.
    Ja és a proci terhelése a gyárival 90%, ennek amit használok pedig csak 50-60 %.És ennek ellenére jobb a minőség, hogy kevesebb procit használ.
    Majd ilyen-olyan átalakítás programokba állítgatás, képaránytól elkezdve minden...stb...
    Végül lesz belőle XviD vagy DivX5.0. Általában ezekben írom ki a dolgokat.
    Szóval ez kissé macerás, főleg aki ilyen DivX-ekhez, tömörítésekhez nem ért.
    Erre jó az első felvételes gomb. Ami benne van lemez felismeri és attól függően, hogy CD vagy DVD van benne, abban a formátumban felveszi (DVD-Video/VCD formátumban)a merevlemezre, majd ha leállítod a felvételet szoftveresen a képernyőn, akkor rögtön kiírja rá a lemezre. De így semmilyen beállítási lehetőséged sincs.
    És így elég nagy helyet foglal.Azthiszem (nem szokatam használni ezt, úgyhogy nem nagyon emléxem rá) 1 DVD-re így csak 1 órányi film fér.
    Szóval így egy ''hozzánemértő'' is tudja használni esetleg.

    A firmware kérdésedre nem tudok válaszolni, az LG-nek a programja automatikusan újraindítja. Ha újra kell indítani a gépet, akkor úgyis kiírja a program vagy automatikusan újraindul.
    Lemez ne legyen benne viszont.

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz mr.geeZ #3339 üzenetére

    Tényleg jó lenne: 18 ezerért asztali, ráadásul ha akarod, akkor adatot is írhatsz vele. :D

    De az árát mindenképpen megéri. Azért amúgy meggondolandó ám, hogy az ember vegyen akár 50 ezerért asztalit. Én is odavoltam érte. Mondom ez majd ideiglenesen kiváltja, aztán majd veszek 1 hónap múlva asztali írót.Bedigiztem ami kellett VHS-ről, felvettem pár dolgot a TV-ből és őszintén szólva nem is nagyon használom a digiző részét manapság.
    Énis odavoltam, hogy mennyit fogom használni, aztán egyszerűbb letölteni a netről forma 1-től elkezdve mindent.
    Szóval, ha akár egy olcsóbb asztalit, mondjuk 50 ezreset is vettem volna, kissé mérges lennék, hogy csak áll a szekrényen. Mondjuk kérdés, hogy te mire akarod használni.
    Előnye: ha tönkremegy az optikai része, ez utána is használható, mert szoftveres, az asztalit lehet a kukába dobni.
    Hátránya: nem lehet időzített felvételt csinálni vele. Viszont lehet Time Shiftelni szoftveresen. Komolyan. Beállítottam hogy vegyen fel, kimentem dumálni egy ismerőssel, 20 perc múlva viszajöttem, miközben vette fel a dolgokat a merevlemezre, azalatt már tudtam is folytatni a megállítástól a műsort(persze a gépen)







    http://www.diesel.com

Új hozzászólás Aktív témák