Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sowi

    őstag

    válasz KrAt #800 üzenetére

    mielott megvettem volna a nikonomat(akkor meg uj gepet akartam) en is a k200d-n gondolkoztam(s5600 volt elotte), nekem nagy kezeim vannak hosszu ujjakkal szoval az oly meg az 1000d kapasbol kiesett, egyszeruen a tobbi nagyon nem allt kezre egyszeruen rossz volt tartani oket, a pentax meg tenyleg masszivabb darab, a mostani kitet markolattal, esbehaccazzal obival le sem merem merni, de nehez :)

    Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

  • t_a_m_a_s

    őstag

    válasz KrAt #800 üzenetére

    Szia,

    írtan, hogy haverodnak van D40-ese. Próbáld meg kölcsönkérni tőle 1-2 órára, vagy egy napra, vagy menjetek el együtt fotózgatni, és akkor szerintem reális képet kapsz arra vonatkozólag, hogy nagy-e, vagy nehéz-e.
    Nekem D40-em van (bár paramétereimet tekintve jelentősen kisebb vagyok nálad:) ), ami a legkisebb NIKON, árban viszont ez a kategória az (új gép esetén), amire elég lehet a 100 ezer pénz. Nem tudom, a többiek hogy vannak ezzel, én 200-250 katt után szoktam érezni, hogy itt-ott nyomja a kezemet a műanyag. Szóval, ha kicsinek és könnyűnek érzed, akkor szerintem az új gépeket ki is lőtted.... Illetve igaz, hogy ezeknél a gépvázaknál azért zsebbenyúlós az obipark bővítése.
    És nagy okosságot írt valaki előttem, hogy az árhoz számold hozzá a memória kártyát, meg valami táskát, hisz ezekre elég hamar szükséged lesz, és 10000 alatt nem nagyon úszod meg a kettőt együtt.

    Holnap majd jól beletépünk...

Új hozzászólás Aktív témák