Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz lugosi #57049 üzenetére

    Igen, de ami élőben zajlik, azt sokkal inkább szeretem élőben megfigyelni. Akár egy távcsővel. Akit igazán érdekel, az velem jön, akit meg nem, annak hiába mutatom a fotót :)

    Mindegy, más az érdeklődés, és ez így van jól. Én olyat szeretnék megörökíteni, amit én magam vissza is fogok nézni. A természetfotót meghagyom azoknak, akik ezt szeretik.
    Majd megnézem az ő fotójukat :B

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

  • Neck

    veterán

    válasz lugosi #57049 üzenetére

    Én úgy gondolkodom, hogy ez olyan, mint amikor ott vagyunk egy koncerten, és ahelyett, hogy élvezné az ember, hogy ott van, és nézheti élőben, a feje fölé tartja a telefonját, és a koncert helyett azt figyeli, hogy a telefon jól veszi-e fel? Az eredmény egy szörnyű minőségű recsegős, zajos vacak lesz, és ennek a felvételével kötötte le a figyelmét, ahelyett, hogy eltenné, és élvezné. Visszanézni úgyse fogja senki.

    A természetfotónál is ez a helyzet, tisztában vagyok a korlátaimmal, és tudom, hogy nekem általában nem jön össze, így nem is erőltetem. Ha látok valami szépet, ahelyett hogy kapkodva, a gépet nézve megörökítenék valamit, inkább örülök neki, hogy tanúja voltam. Legalább nem a keresőn keresztül láttam, hanem élőben.

    De ez nem azt jelenti, hogy én csinálom jól, hanem én ilyen kattant vagyok :B

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák