Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz #31733248 #44547 üzenetére

    Ferdítsd el és fordítsd ki amit írtam, válaszolj mindenkinek félkövér betűkkel és nyuszikázd le az egész mft falkát, a végén még meggyőzöl mindenkit :DDD
    Én voltam a hülye, hogy belementem a vitába, no de mondok valamit: igazad van, sőt a sony bőrtónusok, meg a sony-kék legendásan jó és mindent ver, ettől zeng a fél internet. Most már elégedett vagy? :D

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • Muerte68

    addikt

    válasz #31733248 #44547 üzenetére

    Én saját tapasztalatból írok és volt Oly-Pana-Sony-Canon-Samsung-Fuji gépem nem vagyok fanboy-ahogy írtam a Sony-t ugyanúgy ajánlom mint bármi mást itt a szó a vázból kieső jpg-képről volt-amit itt próbálsz állandóan kiforgatni.
    De ha megint kezded a személyeskedős falkázós szöveget ne csodálkozz ha esetleg jelzem a modiknak az ismételt topicromboló hadjáratodat :U
    Amíg én normális hangnemben kommunikálok addig mástól is elvárom.

    (#44530) Neck Elmondom mégegyszer mint a fentebb levő kollégádnak-A VÁZBÓL KIESŐ JPG-képekről volt szó nem hogy ki mit tud kihozni a vázból :U
    És bármilyen furcsa sokan szeretnek csak úgy fényképezni sőt lehet hogy nem is Raw-ban.

    És mégegyszer mindkettőtöknek nem nekem van bajom a Sony szinekel hanem több ember véleménye én használtam nekem jó volt de az Oly Fuji jpg szerintem az ami a legtöbb embernek elsőre megfelel.

    Ja és nem ajánluk telefont mert ez a cserélhető objektíves gépek topikja :)

    (#44531) LakiGeri Ha nem kell az EVF,meg nem zavar hogy menüben kell állítani dolgokat az A5000-jó lehet apsc-szenzor kis méret,akár zsebben is elfér.
    A Canon nem az igazi még nem nagyon törődnek vele :N
    A Pana Oly nagyjából hasonló kisebb szenzor az oly-hoz olcsóbb az obi mivel a vázban van a stabi.
    Esetleg használt de még garis EM10-et is megnézheted abban van kereső is.

    [ Szerkesztve ]

    Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

  • itouchfan

    senior tag

    válasz #31733248 #44547 üzenetére

    2 napja olvasom ezt a vitát, meg kb. 2 hónapja ezt a topikot. Egyszerűen nevetséges. :D
    Egy átlag felhasználó, akinek egy MFT az első komolyabb gépe, úgyis a saját képeinek a színét, a saját gépe színvilágát fogja megkedvelni, és azzal fog próbálkozni, játszadozni.
    Nem kell mindenkire ráerőltetni azt amit neked tetszik, mert a többi is lehet jó.
    Ehhez nem kell 80 feletti IQ, hogy ezt elfogadja bárki is. Kivéve, ha a Sony által fizetett nagykövet vagy :D bár ezzel a magatartással inkább elriasztod az embereket a Sonytol...

    „Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Új hozzászólás Aktív témák