Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte68

    addikt

    válasz RBJ #40383 üzenetére

    Bridge ből semelyik :))
    A fuji nak is van egy fix objektíves gépe érdemes megnézni az is jó választás lehet ha nem akarsz obit cserélni.

    [ Szerkesztve ]

    Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz RBJ #40383 üzenetére

    "ha kint az udvaron a gyerkőcöt akarom lefotózni ami mondjuk kicsit távolabb van ahhoz a compact zoom ja kevés nem?"

    Attól függ, ha a kanapéból akarod lekapni akkor egy csúcskompakté valszeg igen :DDD . Mondjuk én fixes vagyok, szal zoom obikat nem használok, így kissé elfogult vagyok velük szemben. Különben is, létezik lábzoom meg nyakzoom, ugyan madárfotóra nem jó, de ilyen esetekben simán használható és nem ront a fényerőn meg a képminőségen, tessék használni :D

    Dslr-eken is vannak automata módok, szal nem nehezebb használni mint egy kompaktot csak ha sosem fogsz objektíveket vásárolgatni/cserélgetni, akkor fölösleges dslr-t vásárolni, ezért ajánlottam én egy jobb nagy szenzoros kompaktot.

    "Bridge kategóriában mi az ajánlott? fz200?"

    Igen, de a nagy zoomért cserébe képminőségben ezzel is kötnöd kell némi kompromisszumot, persze közel sem annyit, mint egy szuperzoomos nikon coolpix-el, szvsz az fz200 valahol a nagyszenzoros csúcskompaktok és az átlag random kompaktok között helyezkedik el képminőségben.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák