Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcs57

    őstag

    válasz Patentcsávó #1252 üzenetére

    Van mégegy szempont, nézz bele a keresőjébe, hisz elvégre fotózni fogsz vele... s amelyiket jobbnak látod, azt válaszd...
    nyilván egy világos helyen ez nem olyan lényeges.

    Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

  • Allien

    veterán

    válasz Patentcsávó #1252 üzenetére

    Anno, amikor én is hasonló helyzetben voltam, és tapiztam a gépeket, valahogy a súly háttérbe szorult. Hiába könyebb mondjuk egy N D40, nekem már nem volt jó fogásra. Lelógott nagyon róla a kezem, pedig nekem se nagy markom (kezem) van. :DDD Végül mindent egybe vetve én a P K200D-t választottam. Azóta vettem hozzá markolatot is, és ezzel az amúgy is jó fogás még sokkal jobb lett. Ráadásul, beszéltem kollégáimmal, akik (ketten) S Alfa 200K-st vettek, nekik pl a markolat horror drága. Nem mondom, hogy ez szempont, de ez is benne van a pakliban. ;) Én, mivel kispénzü "túrista" vagyok, a K200D az egyik legolcsóbb megoldásnak bizonyult. :K Pedig, költöttem azóta rá jócskán (memkártya, akksi, manuális vaku), de biztos vagyok abban, hogy más márkákhoz képest pár dologhoz sokkal olcsóbban hozzá jutottam, kiegészitők területén. Persze, van esetleg olyan dolog, aminél esetleg roszabbul járhatnék, mert obi területén mondhatnánk, hogy van lemaradása. Csak ez nálam szintén nem igaz, mert nem fog telleni 100E-s obikra. Két nagyobb befektetés vár még rám, az egyik egy normális vaku (kb 50E lesz), és egy 55-300-s obi. :DDD
    Minden más ezekhez mérten már apróság lesz, mert esetleg pár manuális (tehát nem limited) obi majd beszerzésre kerül (10-20E pénz max). :B

    [ Szerkesztve ]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák