Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Tothgera30 #21046 üzenetére

    a kocsira felhozott példa volt csak. hogy oda írta, a gépében nincs ilyen hideg.

    razer:
    autoszerelés mellett fizikát is kellett volna tanulni, akkor nem élnénk még ilyen hülyeségekben, mert ha tovább gondoljuk amit állítanál, akkor kénytelenek vagyunk bizonyítottnak venni hogy a ventilátor hűti a lakást, és nem fűri. persze mi nem így érezzük, de a fizika sajnos fizika.
    valószínűleg a procidban a hőmérő szarul érintkezik, vagy eleve hibás nekem is volt már ilyen, tény hogy minden progi úgy olvassa ki, mert vagy a kupakkal nem érintkezik, vagy valami más gondja van. ettől persze még semmi nem változik, de ha ragaszkodsz a "haladó tárgyak lehűlése, azaz a légellenállás mint exoterm folyamat" tételt máris neked jegyeztetem be csak bizonyítani kéne. :DDD

    nem nem filozófusok laknak itt, hanem olyanok akik értenek a fizikához alap szinten, és nem állítanak olyat, ami a fizika szabályainak mond ellent. te látsz egy szenzor értéket, filozófiát állítasz mögé, és szerinted mi verünk át másokat? hmm érdekes elképzelés...

    béke

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    Sziasztok urak!

    Végigtúrtam a fél netet, nem kizárt hogy a másik felében lenne a megoldás, de én picit elakadtam, hátha van valaki aki tudja...

    mPGA 479 -ben ülő t7600-as intel procira honnan lehetne valami univerzális hűtőt venni? A gyári keret műanyag, a pc egy olyan vontatványon van ami rázkódik, nyilván a hűtő meg a tehetetlensége miatt a második hűtő tartó keretet zaválta fel... Sajna a pc az fix, célvas, nem igazán lehet kicserélni alatta semmit...

    Közben rájöttem hogy esélytelen, a lap is tök egyedi, a furat táv is, alatta minden smd szeméttel, a furat táv egyik oldalon 7.5 a másikon 5.5 ami köszönő viszonyban sincs semmivel tudomásom szerint...
    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák