Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz szab.tam #768 üzenetére

    a fenébe! a hsz-om fele lemaradt!!! :W :W :W

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

  • katt777

    félisten

    válasz szab.tam #768 üzenetére

    Alaplapom elrendezése hasonló. Ramokon van rézhűtő, de azzal csak 2 mm-rel magasabbak, szóval szerintem nem lesz gond. A légáramlás nekem is úgy van megoldva. Elöl egy 8 cm-es gagyi hűtőventi kiszívja a vinyók melegét (így befelé nem megy), hátul, illetve baloldalt a proci fölött két szintén 8 cm-es gagyi venti fújja ki a levegőt. Minden más elrendezés növelte a hőmérsékletet, ezek így együtt viszont drasztikusan csökkentették azt.
    Így vagyok terhelve, gyári CPU hűtővel 40 fok alatt alapon, tuningolva 50 fok alatt. Orthos felviszi 59-60-ra tuningolva 5-10p alatt, arról bármennyi x idő alatt sem mozdul följebb, PCMark05 viszont 62-re is (más nem), úgyhogy melegedés teszte én inkább azt használom.
    VGA karim 1950XT, gyári hűtővel, úgyhogy az szépen kifúj a házból hátrafelé minden meleget (ATT-szal beszabályozva a drivervezérelt hőmérsékletnél 20(!) fokkal alacsonyabb), az nem zavar be.
    Szóval, a föntiekből következően 3000 Ft-ból megoldottam egy sztem jó hűtést. :)
    Visszább azt olvastam a topicban, hogy tuninghoz a Ninja sokkal jobb.
    Elméletileg csüt. du-ra megkapom végre a 6000+-t, akkor nyilatkozom a rendszer hűmérsékletéről (A 6000+ alapból melegebb mint egy 4200+, vagy megmarad a 40-50 fokos eredményem?). Remélem, azt is feljebb tudom vinni 400 MHz-cel, mint a 4200+-t.

    [Szerkesztve]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák