Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Üdv!
    Elkellene egy kis segítség, mert procihűtős témával kb. 3 éve nem foglalkoztam. Szóval a héten váltottam AND-ről Intelre, egy i5-4570S-es procival, minden más cucc a profilomban látható, ami esetleg szükséges a válaszhoz. A proci ugye egy szorzózáras, energiatakarékos, és én naív módon azt gondoltam, hogy a hűtéshez elég lesz a gyári is. A hangjával semmi baj, de az viszont botrány, hogy egy aránylag jól szellőző házban, terhelés alatt 70 fok felett van a proci hőmérséklete. Nem is értem, hogy mi a fenének adnak egyáltalán hűtőt, ha ennyire hulladék, könyörgöm, nem egy K-s, tuningbajnokról van szó, hanem egy energiatakarékos, 65 W-os fogyasztású prociról. Adnának inkább hűtő helyett egy japán legyezőt, az legalább jól mutat a falon.
    Miután kellően kimérgeltem magamat, kellene valami javaslat, hogy milyen hűtőre is cseréljem, ami a közelgő nyári melegben 50 foknál nem engedi feljebb. Elvárás, hogy árban úgy 8 ezer körül legyen, ha van valami nagyon jó ajánlat egy-két ezer még belefér plusszba. A szerelhetősége is lehetőleg egyszerű legyen, bár gondolom, hogy ilyen kategóriában már ki kell szerelni az alaplapot a rögzítéshez.
    Előre is köszönök minden javaslatot, és ha kérhetem, legalább 3-4 db legyen, hogy legyen min vacillálnom.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák