Új hozzászólás Aktív témák

  • old gray

    addikt

    Scythe Ninja-m van megfejelve 1 12cm-es (1300RPM) Alphacool ventivel. Alatta egy X2 4200+@ 2900MHz-n teljesít, sajnos pont a tűréshatáron. Nem rég vettem egy Sigma Luna házat, a régi egy Cooler Master Centurion 532 volt. Sajnos a Sigma ház plexi oldallapját le kellett vennem, u.olyan tuning-körülmények között fagy a rendszerem (CM rulzzz).

    Olvastam pár helyen, hogy a Scythe Ninja nagyobb tuningnál/terhelésnél sajnos lassan tudja a hőt elvezetni, ergo a cpu hőm. másodpercek alatt az egekbe szökik. Ezt igazolom én is. :( Idle-ben teljesen oké, de az engem soha nem érdekelt.....

    Kérdés: vajon egy Big Typhoon-al jobban járnék? Erről a hűtőről azt olvastam (hogy én mennyi olvasok :DDD ), hogy a 12cm-es rendszerventik mellett elég szépen teljesít. Vagy inkább GeminII vagy Enzo tech Ultra-X :F Eleve jobban járnék az alaplapra merőlegesen elhelyezett CPU-hűtéssel a lapom sz.r passzív hőcsöves hűtése miatt......

    Vélemény :F

    [ Szerkesztve ]

    Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Új hozzászólás Aktív témák