Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IRON STORM

    őstag

    válasz gg72 #172 üzenetére

    Azt tudod, hogy a Pioneer és így a Plextor íróiban is az aktuális Lg féle Renesas chipset kegyeg...
    Amiben igazad lehet az a firmware support ami a Pio vagy a Plex malmára hajtja a vizet...

    Csak a TDi!

  • sensor060

    aktív tag

    válasz gg72 #172 üzenetére

    Hello !

    az érzések, észrevételeid nagyon jók, hasonlóak voltak/vannak bennem is. Ami miatt eldöntöttem, hogy kell az LG iró, az egyrészt az ára, másrészt pedig az, hogy már nagyon kellett az iró, hely szüke volt, meg amugy is azért jó dolog BD-röl nézni a filmeket.
    Hasonlóan drágán vettem én is az elsö dvd irómat (PIO), de rájöttem, hogy ennyiért már tényleg sok. Amire kell arra pont jó ez a gazdaságos LG, és szerintem a lemezeket ugyangy megirja, mint a többi, Nekem sem tetszik ez a hozzáállás, de mérlegelni, majd dönteni kell.
    Nekem mindig a jól bevált 2 kérdéses módszerem van ilyenkor ,legyen az a vásárlás bármilyen jellegü.
    1 - mire kell ?
    2 - mennyi pénzem van rá (amit ha elköltök késöbb nem lesz lelkiismeret-furdalásom) ?
    Szal ennyi, nem több. Valahogy ez az egész blu-ray dolog fura, nem terjed, mintha valaki visszafogná az egészet. Alig van info, nem lehet megvenni, de egyáltalán, asszem összesen vagy 5 fajta iró van, amiböl 3 ugyanaz (sony, plex, pio), meg van a Samsung, meg az LG.
    Az asztali lejátszóknál tapasztaltam hasonlót, amikor el kellett döntenem, hogy melyik legyen. Az nehezebb dolog volt azért, mert ott is nagyon eltértek az infok, melyik tud ntfs-t, melyik tud lan-play-t, melyik tud ujrairható BD-t lejátszani, stb...

    Asszem összességében nemjó felé halad a világ, hogy mindent állandóan kidobáljunk, mert jön az ujabb. Komplett rendszerek, illesztési felületek, technológiák haladnak el mellettünk ezerrel....Fél éve örültem, hogy végre összeállt a házimozi-rendszerem, mostmeg azt olvasom, elfelejthetjük a hdmi-t......hát izé, lassitsunk már :Y

    Ja, és köszi az infot a MediaCodeSpeed-röl !!!!!!!

    -s-

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák