Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bucsi13

    tag

    Sziasztok! A Logitech K310-zel szemben van bármilyen ellenérv?

    „Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

  • Bucsi13

    tag

    Sziasztok!
    Egy ideje szemezgetek a Logitech K310-zel, és most az edigitalban akciós is. Netre, lightosan játékra (inkább konzolparaszt vagyok) használnám.. A vízállóság azért érdekel, mert NAGYON zavar, ha retkes a billentyűzetem, de lusta vagyok 30+ perces takarítószertartások elvégzésére. Most egy noname olcsó bill.t használok. Van ellenvetésetek, jobb javaslatotok?

    „Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

  • Bucsi13

    tag

    Sziasztok! Új billentyűzeten gondolkodom, találtam is szimpatikusat, de azt hiszem, egyszerűbb, ha megválaszolom az összefoglaló kérdéseit:

    1.Mekkora összeget szánsz rá?
    <30000 alattit, ha kompromisszumos, ha viszont minden stimmel, 40-ig belefér a keretbe.
    2.Használt szóba jöhet?
    Nem.
    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le?
    Egy egyszerű gumidómos logitechet váltanék mechanikusra.
    4.Mire használnád a billentyűzetet?
    Vegyesen játék-gépelés(szöveges dokumentumok és programozás is)
    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.)
    Mechanikus, silent+tactile (brown) kapcsolós.
    6.Van konkrét modell ami tetszik?
    Első ránézésre az fnatic streak kipipálja minden igényemet, de vannak fenntartásaim azzal, hogy "gémer" márkától mennyire lehet normális minőségre számítani.
    7.Milyen kiosztást szeretnél? ISO (magyar, német, angol stb.), ANSI (amerikai), JIS (japán, koreai stb.)
    Mindenképpen ISO, a nyelv onnantól már másodlagos szempont, de nyilván nem hátrány ha gyárilag magyar mintás.
    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? (kell-e numpad, fn-sor, kurzorblokk, stb)
    "Normál" méretűre gondoltam, de egy TKLre rábeszélhető vagyok.
    9.Extra igények (világítás, csuklótámasz, vezetéknélküliség, ergonomitás, programozhatóság, stb.)
    Szeretnék világítást, vagy szimpla fehéret, vagy RGB-t.

    Előre is köszi a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    „Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

Új hozzászólás Aktív témák