Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Molydeus

    senior tag

    válasz nuke7 #68020 üzenetére

    Ha jól emlékszem, neked megy a touch typing, szerintem ez lehet a különbség.
    Nekem pl. nagyon nem megy, pedig nincs "nehéz" kezem. Még sosem volt véletlen lenyomásom úgy, hogy a bill.-en pihentettem a kezem. Viszont lendületesen ütöm le a billentyűket, jobbára bottom out-ig, amiben a taktilis csak akadályoz. Azzal jöttem ide tanácsért, hogy mit kezdjek a Gateron Brown-ok reszelésével. A mai napig örülök, hogy dqdb átirányított a lineárisok felé. Addig azt gondoltam, hogy a Red csak játékra jó - nekem ott is egyértelmű az előnye és ehhez nem kellenek kompetitív játékok sem -, tapasztalatom is csak ott volt velük a ControlPaddal.
    Most már mást el sem tudnék képzelni...na jó egy MX Blue-t egyszer azért tesztelnék hosszabban, a hangja miatt. :)

    M.

  • Alan[HUN]

    senior tag

    válasz nuke7 #68020 üzenetére

    Cherry vonalon maradva a clear az, ami szóba jöhet, annál is erősebb a Holy Panda és a Kailh Purple Pro, ha még durvább kell, akkor Boba U4T (de az long stem) vagy Zealios (az viszont zsebbenyúlós). "Sajnos" ez utánaolvasós biznisz, szerintem érdemes rászánni az időt, és elindulni, hogy a brownhoz képest milyet keresel és onnan lépegetve megkeresni azt, amiről olvasva azt érzed, hogy jó lesz (különösen, hogy extra érzékeny vagy rá), sőt talán nem ördögtől való ötlet beruházni egy taktilis switch teszterre aliról. Tudom, hogy ez macerás projekt, de ha úgy nézed, hogy az elkövetkezendő évekre keresel kapcsolót a kezed alá, annyira azért nem sok a befektetett energia :))

Új hozzászólás Aktív témák