Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz 4nick8 #66017 üzenetére

    Ez megint szemöldök felhúzós kissé. Minőség alatt ha a tartósságot értjük, akkor nem lehet panaszom a fenti "garázskapunyitóra" se. :D
    Ha a strapabíróságot, akkor még nem repültek szanaszét a gombjai, pedig pár rage-et már túlélt az is. Ha az anyagminőséget, akkor hát az ugye műanyag, az olyan amilyen. Mivel adna hozzá többet az életemhez, ha mondjuk a laptop ami most gépelek műanyag helyett másik anyagot használna?

    #66014nyunyu
    Ennek a garázskapunyitónak vajon mennyi lehetett az input lagja?
    Gondolom nem kicsi. Fogalmam sincs a billentyűzetről, de a mellé járó optikai irodai egérrel még vmi Reaction Test nevezetű kis apró programmal nekem olyan 180 ms volt a rekordom anno, nagyon régen. Ezen a gamer egér alig tudott javítani vmi 20-30 ms-et. Ez utóbbit is inkább azért szeretem, mert a kurzor nem művel semmi olyat, amit nem kéne neki és ahova mutatok az ott van.
    Jah meg az irodai egérrel a gyorsulás ugye nem volt meg, de gyerekkoromban még a nagyon nagy gyorsulást preferáltam, vagyis pár centi elmozdítással keresztül lehetett húzni a kurzort egy 1280-as monitoron. Igen, én ezzel a setup-pal COD-oztam többek közt (meg UT, meg ilyenek) és rendre a felső harmadban végeztem mindig.
    Azóta nyilván jobban benne van a köztudatban a technika, input lag, magas frissítési frekvencia, 144 hz monitor, 1000+ Hz egér, stb.
    De régen keveseknek volt ilyen felszerelésük és ő náluk is az ügyesség volt inkább a fontos, nem azon múlt a győzelem, hogy milyen egérrel játszott.

    USB billzet nem működik BIOSban meg nettó hülyeség.
    Szóval az USB vevős cuccok működnek. Köszi!
    Akkor nem értem a support honnan szedte ezt a sületlenséget. :U
    #66016dqdb
    Köszi neked is!

    #66021dqdb
    Óóó, ez egészen új megvilágításba helyezi a dolgokat.
    Köszönöm a részletes kifejtést! :R
    Erre nem gondoltam, hogy manapság ha leakasztok a polcról egy belépő klavit, akkor nem azt kapom, mint 20 éve. Oké, a Logi már akkor sem volt budget (mondjuk egy A4Tech-hez képest), ez igaz, de azért a prémiumtól is messze-messze volt. Látszik, hogy mennyi új gépet építettem az évek során. Laptopnál meg nem volt még különösebb panaszom, csak a fapados használt gépeknél. :D

    A világítós bill kapcsán még egy utolsó gondolat:
    Nekem ebből eddig csak egy komolyabb gamer laptop és egy Surface Go billentyűzetnyi tapasztalatom van, de ezeken nem kopik a felirat. :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák