Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    válasz demmer123 #26443 üzenetére

    Szia, előfordulhat hogy valamilyen szennyeződés van a switchen belül, vedd le a keycapet és valamivel fújj be a switchbe. Lehet gányolás, én néha szájjal fújok bele, de a sűrített levegős spray is megfelel, csak ne túl erősen fújd.
    Ha pl a gép mellett dohányzol hatványozottan ki van téve a Chattering jelenségnek, mert a cigihamu jól vezeti az áramot.

    Mivel nincs más fórum így nyugodtan lehet technikai segítséget kérni ebben a topikban. :K

    (#26444) Highground: Cougar 200k-t csekkold le, szinte mindenben megfelel az igényeidnek, igaz mostanában panaszkodnak a Spacebarra, de szerintem az még egy régebbi batchből jöhetett.
    Itthon elég nehéz beszerezni, de olyan 10k környékén van.

    Ha a háttérvilágításról lemondasz, és néhány ezer forintot hozzádobsz akkor használtan ki lehet fogni Das Model S-t (20-22k) ami egy nagyon megbízható, és jó minőségű billentyűzet.
    Esetleg az ajánlóból csemegézhetsz még.

    (#26437) tDr1v3r: Akkor az nem túl jó minőségű lehetett, nálam nem hagyott foltot úgy sem hogy egyszer ázott telefont mártogattam bele 1 napon keresztül. 99.7%-os szórófejeset szoktam egyébként venni.

    [ Szerkesztve ]

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Új hozzászólás Aktív témák