Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Domonkos

    Ármester

    válasz haxiboy #21682 üzenetére

    Ezeket most úgy mondom hogy nem nézegettem különböző chartokat semelyik leírt dologról.
    Hát furcsa. Mondjuk sok tapasztalatom más switchekkel nincs, kéket, feketét próbáltam, barna lett a hosszútávú befutó. A buckling spring leginkább a kékre hasonlít, viszont sokkal-sokkal keményebb és talán kevésbé esik vissza az actuation után a szükséges erő a lenyomáshoz. Mondhatni hogy egy picit talán lineárisabb, de nagyon jól (sokkal jobban mint barnán) lehet érezni hogy hol fog.
    Ami ennél nagyobb különbség hogy retekhangos. De tényleg. Már előre sajnálom a környezetemben élőket. (meg a szomszédokat...) A szeretetünk a billentyűzet iránt még egyenletlenebbül fog megoszlani, mint a brown esetén :DDD
    De talán ami a legnagyobb különbség: Szerintem (barnától átülve) lejjebb van az actuation és a klikk. mondjuk olyan 3/4 útnál. Ezt szokni kell. Még nem tudom hogy ez jó-e, de emiatt kb. 5%-kal lassabb is a gépelés most rajta. Majd írok még erről mondjuk úgy 3 hét múlva, mikor már jól bejáratom. Addig a Das model s pihen egy kicsit.
    Különben szép, masszív darab. 2 kiló felett van a tömege. Munkába nem fogom hordozgatni az tuti. :U

    Gender of electrical connectors is defined by the pins.

Új hozzászólás Aktív témák