Új hozzászólás Aktív témák

  • 1 among many

    tag

    Üdv!

    1.Mekkora összeget szánsz rá? -Amennyiért verekedés nélkül el tudom hozni...
    2.Használt szóba jöhet? -Nem hiszem.
    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le? -Évtizedes Hp. Kezd egyre többet kihagyni. A világítás pedig mostanában kezd egyre jobban hiányozni belőle.
    4.Mire használnád a billentyűzetet? -Billentyűzni gondoltam vele. Elsődlegesen írok, de szabadidőmben nemritkán játszom is.
    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? -Hangtompítós mechanikus linear. Mx silent red.
    6.Van konkrét modell ami tetszik? -Úgy emlékszem, a Victoria's Secret modellek általában szoktak tetszeni. (Lsd. lejjebb.)
    7.Milyen kiosztást szeretnél? -Kizárólag ISO, magyar feliratos jöhet szóba.
    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? -Klasszik 100% teljes numpaddal, sehogyan sem összetömörített kiosztással.
    9.Extra igények -A mostaniból legjobban talán a háttérvilágítás hiányzik, úgyhogy az mindenképp. Cserélhető kapcsolókat és usb kábelt se bánnám.

    Ahogy néztem, mindezt a nálunk jelenleg elérhető kínálatból a [DUCKYCHANNEL ONE 3 RGB MX Silent Red Magyar fekete] tudná nyújtani.
    Keresgélés közben még szembejött a [VARMILO VEA109 Yakumo Cherry MX Silent Red Magyar fekete], mint szóbajöhető.

    Árban a kettő gyakorlatilag egyezik. Egyik márkát sem ismerem. Kedves hozzáértőket kérdezem, hogy ha úgy gondolom, hogy nekem a kacsás jó lenne, lehet-e okom mégis inkább a varmilo felé tendálnom?

Új hozzászólás Aktív témák