Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex_

    tag

    Sziasztok

    régebben úgy gondoltam, hogy szinte mindeg ymilyne billentyűzet, hisz mind megfelelő, közben mivel még főleg hagyományos módszerrel írkálok progit elég sokat elkoptattam, s rá kellett jönnöm, hogy csak eddig jófélékkel hozott össze a sors (compaq, packard bell, acer- ek voltak (többségük szvsz nem saját, hanem vették mástól, de legalább jót)) s felmerült bennem az igény egy olyan billentyűzetre, amin található touch pad is, vagy előtte, de inkább melette jobbra. s nem találok sehol sem ilyet, a legborzasztóbb az egészben, hogy rémlik (nem csak nekem számtek boltba is ahol napokon keresztül kerestek valami hasonlót) hogy volt ilyen, az acer gyártotta, igaz azóta maga a márkanév is megszünt, s a benq gyártja már az ilyen jellegű kellékeket. Tudom, hogy játékra alkalmatlan egy ''tacsipad'', viszont karakteres programfejlesztések során, ahol szinte csak a billentyűzetet kell hazsnálni, a néha muszály egérmozgásokhoz első osztályú lenne a kettő házasítása.

    a kérdésem az a tisztel fórumozókhoz, hogy valaki e nagyvilágban találkozott-e már olyan billentyűzettel, amin volt touch pad integrálva, s ha igen hol? vagy esetleg külön megvásárolható touc padot?

    a környéki vidéki számtek boltosok tanácstalanok.
    én is, mivel ha ilyne nincs, akkor egy trackball kellene, de azt mondják hogy a logitech még ezévben szinte alig szállított a nagykereknek s semmi sincs raktáron... nekem megy egyre jobban gyulladnak az izületeim az ujjperceknél.

    a fórumban volt egy link egy IBM Thinkpad Ultranav billhez, amin van is, kár hogy beszerezhetetlen.

    szomorítsatok el.

    Üdv

    Alex_

Új hozzászólás Aktív témák