Új hozzászólás Aktív témák

  • adamssss

    veterán

    Sziasztok!

    Munkához (Excel, Word, kicsit fotó és videó szerkesztéshez, valamint némi játékhoz keresek billt)

    Kritériumok:
    Legyen Wireless, ha van lehetőség olyan amihez nem kell külön stick, hanem működik wifin vagy bt, mind segédeszköz nélkül.
    Ne legyen hangos. Utálom ha csattog/kattog.
    Háttérvilágítás ha van az nagy előny de nem feltétlenül szükséges.
    Legyen kényelmes a gépelés, nem szeretem ha nagyon hosszan járnak a billentyűk, de azt sem ha túl rövid. Nekem most egy E7440 laptopom van az nekem az etalon. Annál rövidebben ne járjanak, kicsit hosszabban lehet.
    Az elsődleges felhasználás az Excel így legyen teljes kiosztású numerikus paddal. Bírja azért a gamerkedést is, bár nem szoktam szétverni a klaviatúrát.
    Több eszközzel is lehessen használni, de nem kell a szimultán használat, csak ne kelljen mindig újra párosítgatni.
    Az aksija/elem ne két naponta merüljön, hanem azért egy két hónapot bírjon. És ha lehet jelezze a töltöttséget, hogy ne akkor dobja be az unalmast amikor a legjobban kellene.

    Ár: Nem azt mondom, hogy mindegy, de mivel hosszú távra tervezem ezért rászánom a megfelelő keretet. (mondjuk 20000-nél csak akkor szánok rá többet ha valami miatt nagyon megérné a plusz ktg.

    Köszönöm előre is :R

    [ Szerkesztve ]

    Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Új hozzászólás Aktív témák