Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz tDr1v3r #21046 üzenetére

    Ez black kapcsolós, tök egyszerű. Ilyet szerettem volna kb. Nem világít, de a feliratok a monitorfényében szinte olyanok, mint az Apex RAW alacsony fényerőn volt. Extra gombokat nem használom, sőt, inkább mellé nyomok ctrl-helyett. Sok bill-t próbáltam,nekem KELL a nagy enter. Ezen az van. :K

    Így pár óra után azt mondom, h red jobb lehetne gépelésre, ez picit kemény. Játékra teljesen jó. Most vadászok gumigyűrűt alá, meg a srácot aki csinál egyedi keycapokat. Valamikor priviztünk vele, meglesz majd. :DDD

    OK, azt hiszem SS fanboy lettem kicsit... :D

    Tesztek szerint hátránya, h nincs szövet a kábelen... Nekem eddig azok csak szösz-szedésre voltak jók... Középen jön ki a kanóc, ez mondjuk lehetne állítható.

    Nincsenek makrók, extra gombok, etc... SS gombbal lehet pl. lejátszót kezelni, de ennyi. Mivel elmúlt 5 évben extra gombos billentyűzeteim voltak, nyugodtan vettem ezt, tudom, h nem fognak hiányozni a sosem használt gombok...

    O-ringre ha van hazai forrás, akkor írhatnátok, köszönöm! :R

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák