Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz dioka7 #21029 üzenetére

    Próbálkoztam már a kocogással, de mindig elfáradtam, így maradtam a sétánál. Másik városban, idegen mezõn sem sétálni, sem futni nem tudok. Ha történetesen (nem) egy csak földutakkal bíró zsákfaluba születtem, elég ramaty a helyzetem, nem? Ha a fenti értelmetlenül vagy röhejesen hangzik, gondolj bele, hogy miért ez a párhuzam. Háromszori valós akarat 15 percben, az alapsor végigzongorázása, majd a többi, vannak erre gépírás kezdõknek anyagok, onnantól gyakorlás vakon, ahányszor csak billhez érsz és ripsz-ropsz kész is vagy. De te ezt nem akarod voltaképp. Akkor azt mondd
    Mi magyarok valahogy nagyon elveszettek vagyunk, beleszülettünk a Közép-Kelet Európai zsákfalunkba és követeljük, hogy ez legyen a világpiac fókuszpontja. Nem lesz. Mindez párosul az alkalmazkodás hiányával, hát ne már. Ismét csak az erdélyi magyarokkal példálózom; ha az ottani alapbeállítottság tud angol nyelvû Windows használata lenni, meg hogy billbõl sem kergetik épp a magyart, ha náluk nem ezen áll vagy bukik az identitás. akkor te miért zárod be magad egy nagyságrendekkel kisebb választékkal rendelkezõ világba? A kívánt karakterek más bille is ugyanúgy "ott vannak", elõ tudja állítani, ennyi absztrakt gondolkodás mindenkinek hasznára válik, hogy befogadja: nem csak az van, amit lát. Sõt, pont emiatt, ha nézed és nem magyar és így fogod fel, csak összezavarod magad. Minden a vakon írás felé mutat. Warning: a látásod nem károsodik tõle! A golyóid sem esnek le: túl vagyunk már azon, hogy ez csak a titkárnõk privilégiuma legyen (már amelyiké). 1 hátrány mégis akad: ha szép a bill, sajnálod, hogy ritkabban látod. :)

Új hozzászólás Aktív témák