Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz 8nemesis8 #9770 üzenetére

    Azok a cuccok amik tönkre szoktak menni, és sok pénzért javíthatóak. Nekem egy jól szerelhető, faék egyszerűségű autó kellett sok extrával, jó törésteszttel, olcsón. Más is lett volna, ha elférek... A 16V-s nyilván 20 lóval erősebb, de azt csak 3000 rpm fölött kapod meg, én nem szeretem pörgetni a kocsit, cserébe tuti tartósabb, és ugyanúgy odaérek mindenhova vele mintha padlóznám, igaz, 5-10 perccel később.
    Nekem konkrétan 140 rugó volt, de ez spéci eset, ugyanis ilyen cuccokkal is foglalkozom, máshol 200 a vége, viszont +200-ért vettél egy olyan opciót, hogy 100km-re 3.8-4 literes benzines- dízel fogyasztás árát kell kifizetni, amire ma nem sok autó képes. 5.5 liter benzin most 2500Ft, 7 liter gáz 1700Ft. Havi 1500 km-en csak 12 ezres marad, de én hetente többet megyek, szóval nekem se a 100km-re fizetett pénz miatt, se más matt nem volt a dízel alternatíva...

    Városban el lehet vele járni benzinből 6 liter körül, országúton 100 alatt 4.5-ből....

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák