Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • giigz

    veterán

    válasz 8nemesis8 #9747 üzenetére

    Június körül lesz nálam is autóvásárlás, tehát hasonló cipőben járunk. :) Nekem már több éve a kedvenc autóim között van a 206-os. :) A belseje, külseje nagyon tetszik, könnyen lehet vezetni, fürge, keveset fogyaszt, és ezek mellett biztonságos. Ha a vétel előtt jól átnézik, akkor nem érhet meglepetés! Nem kell rá költeni, nem szokott meghibásodni. 2003-ban volt a modellfrissítés, amikor az 5 éves tapasztalat alapján kijavították a lehetséges hibáit a kocsinak, beázás, elektromos problémák. Akik ilyen autót használnak, még nem hallottam tőlük problémát, viszont volt olyan, aki megbánta, hogy az 1.1-es 60 LE-s változatot vette, az nagyon gyengusz volt... 1.4 75 LE-s motor annyira egyszerű, hogy nincs is minek elromlania, de a 90 LE-s is nagyon jó. 1.6-os benzines az 109 LE, azzal már iszonyatosan megy a kocsi. :K Dízelesből az 1.4-es HDI brutálisan jó motor, a fogyasztása országúton 3,5-4 liter, városban 5 liter körül. A formavilág nem egy elavult, 14 éve megjelent autót sejtet, messze megelőzte a többi kocsi kinézetét.

    A Punto 2 is jó autó, olcsón meg lehet venni, viszont belülről nekem annyira nem tetszik, de ugye ez nálad lehet más.

    Én Peugeot 206 vagy 307-et szeretnék venni, aztán majd meglátjuk, mi lesz belőle.

    :)

Új hozzászólás Aktív témák