Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 33as

    senior tag

    válasz Balupapa #8083 üzenetére

    "ez aztán moderátori stílus"

    Szerintem dabadab kicsit reálisabban látja a helyzetet mint te! :K

    Akkor szerinted a feleségemmel jó hülyék vagyunk, hogy nem költünk jobb autóra mi? :U

    MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , Apple TV , Pixel 7a , Pocket 3 és Action 2 , Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

  • dabadab

    titán

    válasz Balupapa #8083 üzenetére

    "nem elhiszem, hanem a saját szememmel látom. ha szoktad nézegetni a mobile-t"

    Egy dolog nezegetni a mobile.de-t, meg egy masik az, hogy konkretan hasznaltautot veszel Nemetorszagban. Egyebkent hahu-n is lattam mar olyat, hogy a hirdetesben szepen le voltak fotozva a mindenfele karcok meg horpadasok. Viszont az is igaz, hogy ezeket a karcokat meg horpadasokat barki eszreveszi.

    "A német-osztrák autópark azért az jelentősen ujabb, nagyobb teljesítményű tehát magasabb adókkal rendelkező autóbol áll. Most akkor hogy van ez? :U"

    Ugy van, hogy a legtobb embernek errefele (Becsben dolgozom) sokkal szerenyebb autoja van, mint az mondjuk a fizetesebol meg a magyar hozzaallasbol kovetkezne. Persze, vannak az utcan szep szammal BMW-k meg Porschek, egyreszt. Masreszt meg az ismeros osztrakok kozott (akik nagyreszt programozok, szoval a jobban fizetett kozemberek koze tartoznak) egyetlen egynek van BMW-je, az is egy tiz ev koruli 320d.

    "most is van autóm, ráadásul nem is szar ;]"

    En ezt elhiszem, de nem errol beszeltem, hanem arrol, hogy Nemetorszagban teljesen maskepp neznek majd ki a kiadasaid, mint itthon. Ott nem csak te fogsz sokat keresni, hanem az autoszerelo meg a pincer is. (A nyalcsorgatos megjegyzesre meg be ne durcizz itt nekem :) )

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák