Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz MunezXBK #77455 üzenetére

    Gondoltam gondoltam.... :D
    De akkor "milyen autót vegyek"? :D
    Már eléggé lejjebb adtam a régebbi elgondolásaimat köszönhetően annak hogy kb megfelelőzött a keret. De mostmár aktuális lenne legalább...
    Valami 5-600k környékén + az átírást meg alap dolgokat a jelenlegi autómból fedezném. Annyiért csak beveszik valahova. Gondoltam beszámítgatom áron alul, nem akarok cseszeklődni az eladással ahogy te se. 3-400-ért mennek a hasonló Omegák állítólagosan jó állapotban. Ha ezt bevennék feleennyiért azt mondanám oké. Na ezen felül még 5-600k-ért néznék valamit...

    Valami 4-5 ajtós, nem gyufásdoboz kéne. Min valami légkondival, min. 100 LE-vel (látod már ezt is lejjebb adtam), benzinesben (ilyen régibe nem kockáztatnám meg a dízelt), kb ennyi. No meg ki is nézzen valahogy kívül belül. Leginkább belül. Nyilván, olyan autót nem fogok megvenni ami már ránézésre se tetszik...

    Amit néztem ilyen áron az a 98-99-es Mondeo. Meg ööö mást nagyon nem is találtam. :D Még 1-1 paszuly feltűnik ilyen áron, de az már rég gyanús ennyiért. Meg ugye ott a Picasso ennyiért, Scenic, ez a típus is tetszik. Szép nagy családi autó... De ugye mindegyik a nem ajánlott márkákba tartozik ennyi pénzért...

    Úgyhogy nem tudom. Elkapkodni nem akarom persze. Lehet a végső megoldás az lesz, hogy megkérdezem a régi nepper ismerőst, múltkor mondta hogy bármit betud hozni németből... De lehet kiröhög ilyen kis összeg hallatán. :)

    Szar de ez van, valamit váltani kell. Az Omegára nem akarok költeni, plusz nem is tetszik meg kombi is. Kombi se kell... Olyan autó kéne, amit szerethetek, tetszik kívül belül, és azért nem annyira fapados. Amitől nem sajnálnám az új ablaktörlőt se. :D

Új hozzászólás Aktív témák