Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Lokids #356 üzenetére

    Kezifeket addig hasznaljatok, amig igy besatuzva lebetonzva vmi le nem tolatja, amit igy az auto nem tud kirugozni. Na meg amig egyszer telen be nem fagy a bowden a hazba. Persze tudom, most jon az aaa nekem meg sosem fagyott be, majd amikor meg megis, akkor meg nezel bociszemekkel -8fokban hogy es most megis miafasztcsinaljak vele? Egyebkent meg nem csak a bowden tud befagyni a hazba, hanem a betet-pofa is a fek felulethez, ha nagyon hideg van, a bowden mozog csak a betet-pofa nem engedi el a fekdobot-fektarcsat.
    Fater mar mindkettot beszopta, eccer Tesco parkoloban tolattak le es tortek el a lokharito rogiteset, pont eleg lett volna ha 2-3cm-t odebb tud rugozni az auto, de igy mas engedett az eroknek, a lokharito. Persze cedula az nem volt, hogy bocsika, en voltam.

    Egyszer meg befagyott neki a kezifek, aztan havon allo hatso kerekkel ment. Utana par hetig nem hasznalta, de most ujra ha jon hallom amikor megall a haz elott, nem behuzza, betepi. Megint addig fogja ezt csinalni, amig megint le nem tolatjak neki vhol...
    En meg ezt nem varom meg, siman sebessegben hagyom az autot, ha olyan helyen allok meg ahol keves a hely pl egyes lakotepelek, meg az se, hogyha kell odebb tudjak tolni. Elgurulni meg nem gurult el sosem. Aki szerint meg sebessegben hagyva is el lehet tolni, az siman huje.
    Azert hujeseg kupplung nelkul inditani, foleg ha mas is hasznalja azt az autot, mert Te lehet nem hagyod sebessegben, de a masik igen, aztan sebessegben rainditozva meg beleugrik az auto egy masikba, vagy felugrika jardara, vagy neki a oszlopnak.

    Minden autot berogzulve fek-kupplunggal inditva ijenre nincs esely. Egyebkent nekem mar az oktato is megtanitotta, hogy inditaskor fek-kupplung es csak aztan forditjuk el a kulcsot...

    több drón kell ;P

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Lokids #356 üzenetére

    Hat, mert ha kisebb lejton is sebessegben hagyva van az auto, akkor amikor benyomod a kupplungot az inditashoz, el fog gurulni... :P

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák