Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagesz93

    addikt

    válasz tboldi #217558 üzenetére

    M32 van ebben is tudtommal, kicsit kevés a teljesítményhez :O a H Astra opc-re ránézek miből áll össze. Subarut nem mernék venni sajnos, ahhoz kevés vagyok :B
    Köszi mindenkinek a válaszokat, próbálok minden engem érintett válaszra kicsit reagálni.
    Az 5 hengert imádom így a Volvo C30 és a Focus bekerül a figyelőbe, de amikor régebben is rájuk néztem a Volvóból sosem volt normális hirdetett darab (vagy aranyáron), a Focusból meg nem nagyon szokott lenni épkézláb példány, meg nekem a focus nagyon régies, nagyon nem jön be a fordnak az akkori érája. Egyébként a benzines 5 hengeres Volvo motor megbízható? Mintha azt olvastam volna, hogy nem annyira, vagy tán ez a dízelre igaz? De aztán lehet hülyeséget olvastam.
    A 159-es alfa az 1,75TBI-vel nem lehet rossz, de annyira virgonc sem, valami kis gyöszt keresek inkább, a bravo is kicsit nagyobb már mint kéne ahhoz a motorhoz. Giulietta jobb volna, csak az drága. Az 500as meg pont jó két felnőttnek és egy gyereknek ;]
    Type-r civicet megnézem, valamiért az van bennem, hogy azoknak már elment az ára.
    Clio RS-ből van fent most egy szép: [link] Ezek a kimaxolt szívó motorok(civicnél is) szerintem nem fekszenek ahhoz, amit én szeretnék. Megane RS nagyon jó lenne a 2literes turbóval, de azok 5 misitől indulnak inkább. [link]
    Ami még felbukkant nálam a radaron, pedig VW csoport: Audi TT, nem tudom a 2. genből van-e olyan motor, amivel meg lehet venni? Illetve VW Scirocco.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák