Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    válasz Vismajor01 #212090 üzenetére

    Nem is a pénz a kérdés. Ha tehetném különben 500e-ért vennék csak autót, mert nem akarok drágát, de persze azért mégiscsak olyat keresek, ami egyrészt teljesíti a kritériumokat, másrészt nem szakad össze alattam és végül még eladható marad, szóval inkább kényszerűség ez, hogy a drágábbak közt kell nézzek.

    Első generáció, akkor nem teljesen kuka? Mert fél/harmadáron kapni egy ilyet, aztán ha hasonló fogyasztást/megbízhatóságot mutat, mint a későbbiek, akkor lehet elkezdem ezeket nézni, habár nagyon gyér a kínálat, meg ugye ezek már most 20(+) évesek, lehet soha az életbe nem fogom már tudni eladni őket.

    Az általad idézett hirdetést én is láttam, el is gondolkodtam rajta. Még a csúnyasága nem is zavarna, habár szerintem csak a telifény benne lenne egy jó 600-ba, úgy meg már ez sem olyan olcsó. De mondom még kibírnám, ha csúnya, csak nem tudom mennyi üzemképes ez még hosszú távon. Ez lehet külföldön már egyszer megfutotta a maga 500 ezrét, és most itthon is beleraktak jó pár százezret. Ezért félek tőle. Meg most hogy a francba fogom ezt egyszer eladni? Beleteszek egy 100-ast még lesz benne 600e. Ki a túró vesz ilyet majd 15-20 évesen? :DDD Erre mondja apám, hogy "örök darab", mert soha az életbe el nem hajtod a portáról.

    P2-be meg az a fő dilemma, hogy, ami olcsó, az lekövethetetlen előéletű (simán lehet, hogy külföldön milliót futott taxi volt), és ha nem pesten árulják, akkor mégis hogy a csudába vizsgáltatom be az akksiját? Egy eladó sem járul hozzá, hogy 150km-re elvigyük pestre átnézni... Másik gond velük, hogy ami meg viszonylag lekövethető (bár nem létezik belőle első magyar gazdás), az meg ahogy írtam 3m környékén van, és még mindig ott vagy, hogy 15 éves és gyanús, hogy 5 év múlva 20 éves korában már a kutyának sem fog kelleni, vagy addigra már minden drága alkatrésze cserés lesz.

    Amúgy egy kicseszett Prius Plus kellene nekem igazán, de az meg annyira horror áron megy, hogy el sem tudom képzelni.

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák